Термоліфтінга — допоможе в’янучої шкірі

загрузка...

Незважаючи на підлогу, кожен з нас хоче залишатися красивим і молодо виглядати. Досить складно прийняти той факт, що ознаки старіння починають позначатися на наших обличчях. Ось чому косметична індустрія та індустрія краси розробляють самі різні види продукції, яка повертає шкірі обличчя пружність і уповільнює старіння шкіри. І хоча кошти для підтяжки шкіри обличчя направлені те, щоб повернути нам прекрасний колір обличчя і пружну шкіру, вони не настільки ефективні, як пластична хірургія. Але пластична операція коштує недешево і більшість людей не можуть собі це дозволити. І навіть незважаючи на те, що є й такі, яким пластична хірургія за коштами, багато хто з них не захочуть лягати під ніж.

Альтернатива пластичної операції

Альтернативою пластичної операції є процедура термоліфтінга, яка не вимагає хірургічного втручання і вважається неінвазивної хірургією для підтяжки шкіри обличчя. Термовоздействія здійснюється шляхом використання радіочастотних хвиль, які проникають під шкіру. Радіо частотні хвилі стимулюють вироблення колагену в шарах шкіри. Термічний ефект, викликаний частотою радіохвиль, сприяє стисканню і відтворенню волокон колагену. У результаті шкіра стягується і набуває тонус, виглядає більш молодою і пружною.

Оскільки в даному неівазівном методі омолодження шкіри в якості стимулятора використовується тепло, можна припустити, що після проведення цієї процедури шкіра стає роздратованою. Але це нормальний побічний ефект, який не є серйозною причиною для занепокоєння. Таке роздратування продовжує всього кілька днів, і його можна послабити за допомогою знеболюючого крему і м’яких анальгетиків. Вся процедура термоліфтінга займає звичайно не більше години і тому носить назву «процедури обідньої перерви».

Результати процедури з’являються відразу ж, особливо в області брів, очей і щік, тому ефект омолодження видно відразу ж після проведення процедури. Але повною мірою вплив термоліфтінга через кілька місяців. І в цілому зміни в зовнішності після термоліфтінга не бувають настільки разючими, як після проведення звичайної пластичної операції. Тому очікувати занадто багато від даної процедури не варто. Однак, термоліфтінга допомагає зменшити «гусячі лапки» і зморшки від сміху навколо очей.

термоліфтінга: що потрібно знати про процедуру

 • Так як в ході процедури термоліфтінга в якості інструменту впливу використовуються радіочастотні хвилі, то першочергове значення в даному випадку має майстерність дерматолога чи іншого лікаря, що виконує процедуру. Якщо вплив хвиль на певній ділянці триває занадто довго, виникає ризик отримання серйозного опіку. Але такі випадки надзвичайно рідкісні. Під час проведення процедури важливе значення мають час впливу і точність фокусування променя, тому краще вибирати досвідченого лікаря.
 • Перш ніж прийняти рішення про проведення термоліфтінга, необхідно самостійно і як можна більш детально вивчити дане питання. З’ясуйте, чи підходить вам дана процедура, які є варіанти. Знайдіть для проведення процедури хорошого фахівця з позитивними рекомендаціями. Все це допоможе вам підготуватися до процедури і додасть упевненість в тому, що ви в надійних руках.
 • Вартість термоліфтінга. Процедури не з дешевих, але вона того варта. Адже краще заплатити трохи більше, але при цьому одержати більш високу якість послуг, чи не так?
 • Для сучасної ділової людини з щільним графіком і відсутністю достатньої кількості вільного часу на відновлення після пластичної операції процедура термоліфтінга є відмінною альтернативою операції. Термоліфтінга є більш практичним і технічно реалізованим варіантом. Ця процедура вимагає зовсім небагато часу і дозволяє продовжити роботу відразу ж після її завершення. Тут відсутній ризик виникнення серйозних ускладнень, пацієнт може зіткнутися всього лише з деякими побічними ефектами, досить рідко проявляються: набряк, почервоніння, утворення пухирів та інше. Крім того, ці симптоми підуть протягом тижня і не є серйозною проблемою.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.