Татуаж губ — швидко і ефективно

Татуаж губ зовсім не новий. Його почали використовувати ще в давнину — переважно в Африці та в регіоні Середземного моря. Жінки робили свої губи візуально більше або менше за допомогою темно-червоного або коричневого пігменту і голок. Примітивну форму татуажу губ, яку використовували тоді, зараз називають скарифікація. З тих пір технологія трохи змінилася, але зміст процедури все той же — зробити жінку (а в наш час — не тільки жінку) більш гарною.

Що таке татуаж губ?

З точки зору технології косметичний татуаж губ і раніше залишається формою скарифікації. На відміну від багатьох інших естетичних процедур, ця процедура неінвазивна і відновлення після неї відбувається досить швидко. Як правило, татуаж губ роблять, щоб зробити більш чітким і яскравим природний контур губ. Така процедура потрібна аж ніяк не тільки тим, хто просто хоче виглядати краще, або не бажає постійно користуватися губною помадою. Татуаж губ буває дійсно необхідний тим, хто переніс рак порожнини рота, або тим, у кого в результаті хіміотерапії або впливу ультрафіолетових променів розвинулася гіпопігментація. Крім того, ця процедура дозволяє сліпим людям, а також тим, хто страждає від тремору кінцівок (через розсіяного склерозу, церебрального паралічу та інших порушень) завжди виглядати так, ніби вони тільки що нафарбували губи.

Процедура

Татуаж губ роблять майже також як звичайну татуювання. За допомогою спеціальної татуіровочной машини під шкіру вводять безпечні для організму чорнило. Найчастіше інгредієнтами цього чорнила є оксид заліза або діоксид титану. Якщо клієнтові дуже боляче, татуювальник може робити татуаж губ вручну.

Досі тривають суперечки про те, як краще вводити пігмент під шкіру — татуіровочной машиною, або просто за допомогою рук і голки. Татуіровочного машина працює швидше, однак її використання для татуажу губ може бути занадто болючим. Після проведення процедури вручну залишається менше синців, пухлина сходить швидше, а пацієнт менше страждає від болю. Багато чого, звичайно, залежить і від больового порогу пацієнта, а також від того, наскільки він боїться або не боїться робити татуаж. Фахівці говорять, що для клієнтів, які йдуть на процедуру, заздалегідь боячись болю, процедура, як правило, виявляється болючіше, ніж для решти.

Попередня консультація

Перш ніж робити татуаж губ, клієнт консультується з фахівцем, який проводитиме процедуру. Пацієнтам, у яких діагностовано пролапс мітрального клапана, потрібно попередньо прийняти антибіотики, щоб запобігти можливій бактеріальну інфекцію. Крім того, перед процедурою слід скоротити вживання аспірину і нікотину, щоб зменшити ризик утворення сильних набряків або кровотеч.

Єдиний дійсно серйозний ризик, пов’язаний з процедурою — це алергічна реакція на пігмент, проте це трапляється вкрай рідко.

Татуаж губ не рекомендується тим, хто приймає препарати, що пригнічують імунну систему, антикоагулянти, а також тим, у кого є яке-небудь захворювання в гострій фазі. Якщо губи дуже чутливі, косметолог або лікар може до початку процедури дати вам точковий анестетик. Зверніть увагу — звичайний татуювальник не має права давати клієнтам анестетики в якій-небудь формі. Для застосування цих препаратів потрібно медичну освіту і спеціальний дозвіл.

Протягом декількох днів після процедури на губах зберігається пухлину і синці. Пухлина швидше спаде, якщо прикладати до губ лід. Оскільки протягом декількох днів їсти буде неприємно або навіть боляче, рекомендується тимчасово перейти на рідку дієту. У відновний період можна займатися оральним сексом і використовувати будь-яку губну помаду.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.