Танцювальна аеробіка: ідеальна форма у ритмі музики

У світі, де постійно доводиться з кимось конкурувати і багато встигати, буває дуже важко знайти час для занять спортом — навіть незважаючи на те, що ідеальна форма є однією з важливих складових успіху. Тим, хто стикається з такою проблемою, як нестача часу, може підійти просто і приємний спосіб підтримувати себе в хорошій формі — танцювальна аеробіка. Як можна здогадатися з назви, в танцювальній аеробіці поєднуються вправи зі звичайної аеробіки та танцювальні рухи. Вправи можна розділити на високоінтенсивні і низькоінтенсивного. Степ-аеробіка і аеробіки у воді також може поєднуватися з танцювальними елементами.

Високоінтенсивна танцювальна аеробіки припускає швидкі рухи в ритмі музики і багато стрибків — тому вона не завжди підходять людям з варикозним розширенням вен.

низькоінтенсивного танцювальна аеробіка приділяє більше уваги плавним танцювальним рухам. Для занять степ-аеробікою використовується спеціальна платформа, а водною аеробікою займаються, стоячи по пояс у воді. Танцювальна енергія покращує пластику рухів, додає сил і піднімає настрій.

Переваги

 • Танцювальна аеробіка забезпечує навантаження на весь організм, включаючи кістки, які несуть на собі значну частину ваги тіла, і сердечнососудистие м’язи.
 • Регулярні тренування допомагають знизити вагу, заміщаючи жирову тканину м’язової. Вони також допомагають постійно підтримувати м’язи в тонусі.
 • Це один з найпростіших видів аеробіки, які підходить людям будь-якого віку, як жінкам, так і чоловікам. (Проте танцювальна аеробіка, як правило, не рекомендується вагітним жінкам та маленьким дітям; літні люди можуть позичати їй, але повинні ретельно регулювати навантаження).
 • Танцювальна аеробіка покращує циркуляцію крові, приплив кисню і знижує рівень цукру і холестерину в крові.
 • Енергійні, ритмічні рухи покращують приплив крові до органів, підвищуючи ефективність роботи серця і легенів.
 • Танцювальна аеробіка є прекрасним ліками проти стресу. Вона відволікає від щоденних турбот і сприяє виробленню так званих гормонів радості. Таким чином, вона допомагає запобігти депресії, усунути підвищену тривожність, підтримати ясність мислення.
 • На цих тренуваннях ви не повинні обмежуватися якимось одним видом танців. Можна вибирати, наприклад, між латиноамериканськими танцями, джазом і хіп-хопом.

  Танцювальна аеробіка є сильним стимулятором імунної системи.

  Поради

 • перед тренуванням рекомендується розігріватися протягом десять-п’ятнадцять хвилин. Дли цього чудово підходять стрибки через скакалку, присідання, вправи на розтяжку.
 • Купіть для заняття максимально зручне взуття та одяг. Занадто вільна, як і занадто обтягуючий одяг будуть обмежувати свободу рухів.
 • Після закінчення тренування випийте одна-дві склянки води (тільки не з льодом, інакше ви легко можете застудитися).
 • Коли ви відчуєте себе більш-менш упевнено, починайте експериментувати. Запам’ятовуйте руху, які виконують, наприклад, танцюристи на змаганнях, і пробуйте інтегрувати їх в свої тренування.
 • Протягом приблизно десяти хвилин після тренування виконуйте вправи на розтяжку.
 • Після двох або трьох місяців занять у групі ви зможете займатися і вдома. Вам знадобиться досить вільного простору, бадьора музика, і та ж сама зручний одяг. Однак від тренувань з групою краще не відмовлятися — вдома завжди знаходиться безліч причин, щоб відкласти тренування на інший день.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.