Таласотерапія — успішна детоксикація

загрузка...

Таласотерапія — це термін, який відноситься до терапевтичним процедурам, в яких використовується морська вода, сіль, водорості. Морську воду для лікування різних захворювань використовували ще в Давньому Єгипті, Греції і Римі.

Сьогодні процедури та застосуванням методів таласотерапії пропонують у багатьох спа-готелях, включаючи й ті, які не перебувають на морському узбережжі. Однак лише деякі з них відповідають необхідним стандартам.

Справжній центр таласотерапії повинен бути розташований не більше, ніж в 1000 метрах від морського або океанського узбережжя. Для процедур повинні використовуватися тільки справжня морська вода. Вона надходить в будівлю по трубах і, як правило, різниця солоності до і після очищення не становить більше 2%. Проби води, бруду і водоростей перед використанням завжди відправляють на лабораторні аналізи.

У світі існує лише близько 100 спа-готелів, які спеціалізуються тільки на таласотерапії; велика їх частина знаходиться в Європі і Африці. Перший такий готель з’явився на початку 20 століття у Франції; в цій країні таласотерапія до цих пір користується величезною популярністю.

Одне з найвідоміших місць, де можна пройти таласотерапію — Мертве море. Бруду і вода цього надають цілющу дію на багато систем організму.

Вважається, що, оскільки морська вода є колискою біологічного життя на землі, її компоненти досить легко абсорбуються в шкіру і надають цілющу і тонізуючу дію. Зокрема, в морській воді присутні магній, калій, кальцій, сульфати і натрій. Абсорбуючи через шкіру, вони потрапляють прямо в кровотік, в той час як, якщо вони надходять в організм з їжею, організму потрібно переварювати продукти харчування і витягати з них корисні поживні речовини.

Існує безліч різновидів таласотерапії — купання в морській воді різних температур, душ з теплою морською водою, обгортання морськими водоростями, грязьові маски, ванни, інгаляція за допомогою гарячої морської води, і так далі.

Користь таласотерапії

Таласотерапія покращує циркуляцію крові та лімфи, прискорює обмін речовин і забезпечує швидкий вивід токсинів. Вона використовується для лікування різних захворювань, наприклад, екземи, псоріазу, болю в спині, м’язових болів, артриту і сильного стресу. Крім того, вона може бути корисна при підвищеному кров’яному тиску, артриті, атеросклерозі, астмі, бронхіті, атрофії м’язів і корости. Її застосовують для схуднення та лікування целюліту.

Запобіжні заходи

У таласотерапії немає відомих протипоказань, однак, якщо у вас є які-небудь серйозні захворювання, особливо хвороби серця, попередньо нудно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем. У спа-готелях завжди є свої лікарі, і, якщо ви помітите, що ваш стан погіршується, негайно звертайтеся до них. Якщо ви вагітні, перед талассотерапией також потрібно порадитися з лікарем.

Щоб морська вода не пошкодила волосся, перед кожною процедурою наносите на них живильний бальзам.

Ефективність

Наукових підстав користі таласотерапії поки немає. У той же час, багато людей використовують її протягом тривалого часу і залишаються задоволені результатами. Лікарі також нерідко спостерігають поліпшення після проходження таласотерапії, однак не цілком ясно, чи можна приписувати це дії морської води, або якимсь іншим факторам.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.