Тайський масаж — відновлюємо енергетичний баланс в організмі

загрузка...

Таїланд дивовижна, казкова країна. Екзотичні місця, божевільної краси храми і палаци, зачаровує природа — все це Таїланд. Але не тільки природою, блакитним пляжем, теплотою і архітектурою приваблює туристів з усього світу Таїланд. Більшість мандрівників мріє, в прямому сенсі, на собі відчути культуру і традиції тайців. Що ще може так безпосередньо розповісти вам про Таїланді як ні тайський масаж.

У розважальних цілях в Таїланді мало не на кожному кроці пропонують послуги масажу, проте це рідко має відношенні до теперішнього класичному тайського масажу. Ви помиляєтеся, якщо припускаєте, що тайський масаж спрямований лише на пробудження сексуальних відчуттів. Тайський масаж — це щось більше, це вплив на весь організм в цілому, контакт масажиста і пацієнта на більш глибокому енергетичному рівні, коли думки і бажання працюють в одному напрямку, а дихання учасників збігаються. Треба сказати, що в тайському масажі важливою складовою є внутрішнє взаєморозуміння учасників процесу, масажист і пацієнт повинні бути, що називається, на одній хвилі, інакше процедура буде марною.

Початком для тайського масажу служить молитва фахівця, який просить вищі сили медицини допомогти пацієнтові звільнитися від тривожних його хвороб і станів. Щоб пацієнтові допомогти налаштуватися на роботу, йому пропонується вимовити молитву разом з масажистом. Молитва об’єднає і допоможе учасникам процесу полегшити свідомість і отримати позитивний настрій. Сам масаж це цілий комплекс дотиків, спрямований на розтягування і скручування м’язів, це, мабуть, головне завдання масажу, тому що саме розтягнуті м’язи дозволяють суглобам вільно рухатися. Крім того, розтягуючи м’язи, ми звільняємо шлях для безперешкодного течії енергії, від якої, згідно тайським навчань, і залежить здоров’я організму людини. На відміну від багатьох існуючих технік масажу, тайський масаж проводять м’яко, плавно, даючи можливість тілу відчути кожен рух. Кожна клітинка пацієнта повинна відчути на собі вплив масажу. Саме тому тайський масаж триває не менше 1,5 годин.

Зауважимо також, що тайський масаж не передбачає використання ні масел, ні спеціальних кремів. І фахівець, і пацієнт повинні бути у вільній не стискує руху одязі, і той, і інший без взуття. Взагалі тайський масаж часто порівнюють з точковим масажем. І дійсно методи дуже схожі: натискання, погладжування на певні точки тіла, що відповідають за роботу того чи іншого органу. Крім того, тайського масажу притаманні і прийоми йоги. Але на відміну від йоги, яка передбачає самостійну активну роботу людину, тайський масаж — дійство двох, де пацієнту відведена більше пасивна роль. На відміну від сучасного медичного розслабляючого або іншого виду масажу, тайський зачіпає всі зони тіла людини: від верхівки голови до п’ят, в той час як звичайний масаж надає в основному локальна дія. Такі основні принципи стародавнього, як часто його називають самі тайці, масажу.

речі, щоб зрозуміти і усвідомити кожною клітинкою, що таке тайський масаж, зовсім не обов’язково їхати в Таїланд. В даний час, як в столиці, так і в інших містах нашої неосяжної Батьківщини, відкриті двері салонів краси, SPA-салонів, масажних кабінетів і, власне, центрів тайської медицини, які із задоволенням нададуть послуги з тайського масажу. Вартість даної процедури різниться в залежності від місця розташування салону, а також від професійних навичок масажистів — співробітників салону. У Москві середня вартість тайського масажу становить 1750 рублів 60 хвилин. Якщо замовляти більше тривалу процедуру, то ціна за годину відповідно зменшується. Але ще раз нагадаємо, що тайський масаж — це більше, ніж масаж, це більше, ніж фізичне тренування тіла, це — можливість відчути себе, пізнати себе і отримати масу позитивних емоцій. Тому постарайтеся не економити на часі проведення масажу і повністю довіритися фахівцеві.

Яна Кит

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.