Таблетки від молочниці: швидка допомога при неприємних симптомах

загрузка...

Молочниця — це доля тих, у кого знижений імунітет , у здорових ж людей грибки, викликають молочницю, майже завжди мешкають на статевих органах, не викликаючи при цьому захворювання. Тим не менш, розрослися колонії грибків можна і потрібно знищувати, для цього випускаються спеціальні лікарські препарати.

Причини появи молочниці і її основні ознаки

Молочниця — це захворювання, при якому грибки роду Кандіда вражають слизові оболонки. Найчастіше молочниця виникає на слизових оболонках статевих органів і порожнини рота. Грибки роду Кандида є природними мешканцями наших слизових оболонок, але зазвичай захисні сили організму (імунітет) перешкоджають їх проникненню всередину організму людини. Якщо ж імунітет знижується, грибки Кандіда відразу проникають у слизову оболонку і викликають захворювання, яке називається молочницею або кандидозом. Таке зниження імунітету характерно для вагітних жінок, людей, які перенесли важке захворювання, які страждають якимось хронічним захворюванням з частими загостреннями, які перенесли променеву терапію або хіміотерапію, які знижують імунітет.

Ознакою молочниці є поява на слизових оболонках зовнішніх статевих органів почервоніння, набряку і білих нальотів сирнистий консистенції. Якщо насильно прибрати наліт, то під ним виявиться невелике поверхневе порушення слизової оболонки — ерозія. Головна ознака молочниці — сильний свербіж і печіння в області статевих органів.

Підтвердити діагноз молочниці можна за допомогою лабораторних досліджень: в мазку із статевих органів виявляється велика кількість грибків роду Кандіда.

Найсучасніший препарат для лікування молочниці — флуконазол

Флуконазол (аналоги — дифлюкан, флюкостат) — це протигрибковий препарат, який чудово справляється у різними хвороботворними грибками. При кандидозі його досить прийняти всього один раз. Флуконазол сприяє тому, що клітини грибків не можуть рости і розмножуватися через порушення проникності їх мембран. А так як пригнічується розмноження грибків, припиняються і ознаки молочниці.

При молочниці флуконазол застосовують внутрішньо одноразово. Але при цьому проводиться обов’язковий лабораторний контроль і при необхідності флуконазол призначають повторно.

Протипоказанням для застосування флуконазолу є важкі захворювання нирок і печінки, а також індивідуальна непереносимість препарату, вагітність, годування грудьми дитини і дитячий вік. Не можна поєднувати прийом флуконазолу в прийомом спиртних напоїв, так як вони надаю токсичний вплив на клітини печінки і підсилюють негативний вплив на печінку флуконозола.

Флуконазол не варто приймати разом з деякими іншими лікарськими препаратами. Так, він здатний підсилити дію деяких лікарських препаратів, що знижують згортання здатності крові (а це небезпечно). Є і інші ліки, які краще не застосовувати разом з флуконазолом. Тому перед його прийомом варто проконсультуватися з лікарем.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.