Таблетки афобазол допоможуть впоратися з тривогою

загрузка...

Афобазол є лікарським препаратом, що володіє легкими заспокійливими і снимающими тривогу властивостями. При цьому таблетки Афобазол не розслабляють, а, навпаки, активізують, що дозволяє приймати цей транквілізатор днем. Зняття напруги вдень дозволяє спокійно засинати вночі.

Таблетки Афобазол і їх дія

Афобазол — це транквілізатор, який випускається в таблетках російської фармацевтичної компанією Фармстандарт. Таблетки Афобазол добре підійдуть людям з тривожно-недовірливим складом характеру, коли найменша невдача настільки вибиває із сідла, що відбувається дезадаптація в суспільстві. У цьому випадку афозазол через тиждень після прийому м’яко зніме тривожність, плаксивість, дратівливу слабкість. А безсоння пройде сама собою через те, що пройшли страхи.

Таблетки Афобазол приймають зазвичай вдень, так як на відміну від більшості транквілізаторів він не викликає розслаблення скелетної мускулатури, млявості і слабкості. Навпаки, він злегка тонізує стан центральної нервової системи, не викликаючи при цьому порушення пам’яті та концентрації уваги, тому його можна приймати під час роботи.

Кому підійдуть таблетки Афобазол

Сьогодні багато людей, особливо, жителі великих міст, живуть у стані постійного стресу. Часто такий стан викликано постійно наростаючими інформаційними навантаженнями: людина деколи просто не в змозі «переварити» всю надходить до нього інформацію. Від цього страждають не тільки окремі люди, але й суспільство в цілому, воно стає все більш агресивним. У такому середовищі у людей часто формуються функціональні порушення нервової системи або неврози. В залежності від вихідного типу особистості це може бути неврастенія, істеричний невроз або невроз нав’язливих станів.

Афобазол допоможе всім людям з неврозами, але найбільше він підійде тим, хто страждає неврозом нав’язливих станів — ці люди мають тривожно-недовірливий характер і намагаються захистити себе від зовнішніх впливів різними ритуалами. Наприклад, вважають свої кроки, вікна в будинках і так далі, загадуючи певні бажання. При цьому більшість з них чудово розуміють, що це нерозумно, але не зробити неї можуть. Афобазол в цьому випадку допоможе заглушити постійно тліючу тривогу і повернутися до нормального життя.

Значні невротичні зміни особистості можуть розвиватися у жінок на тлі гормональних змін. Наприклад, передменструальний синдром виявляється в тому, що на тлі гормональних змін за кілька днів до менструації у жінки різко змінюється характер: вона стає дратівливою, іноді агресивною, плаксивою, можуть з’являтися напади депресії і так далі. Схоже стан розвивається під час клімаксу. Такі стани характеризуються також змінами з боку вегетативної нервової системи, які характеризуються підвищеною пітливістю, приливами крові до обличчя, тремтінням рук, перепадами артеріального тиску, нападами посиленого серцебиття, болями в серці. Курсовий прийом Афобазол значно покращує стан таких хворих.

Афобахол допоможе і при нервових розладах, які виникли на тлі різних хронічних захворювань внутрішніх органів, шкіри, алергічних захворювань. Наприклад, будь-які серцево-судинні захворювання тісно пов’язані зі станом центральної нервової системи і при стресах дають загострення. Ішемічна хвороба серця, високий артеріальний тиск, порушення серцевого ритму — всі ці хвороби тісно пов’язані зі стресами. Для того щоб зняти небезпеку частих рецидивів захворювання, таким хворим призначають афобазол.

Інфекційно-алергічні захворювання легенів (наприклад, бронхіальна астма), шлунково-кишкового тракту (особлива ерозивно-виразкові процеси), жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, підшлункової залози також залежать від стану центральної нервової системи. Протягом всіх цих захворювань поліпшується на тлі лікування Афобазол.

Нарешті, всім відомо, наскільки стан шкіри залежить від нервової системи. Але особливо це помітно при хронічних шкірних захворюваннях, таких, як псоріаз: чим більше такий хворий відчуває стресів, тим більше у нього на шкірі висипань.

Протипоказання афобазол і його побічна дія

Афобазол призначають тільки дорослим, тим, кому виповнилося 18 років. Його не можна приймати під час вагітності та годування дитини грудьми і при індивідуальній непереносимості компонентів препарату.

З побічних дій Афобазол відомі тільки алергічні реакції.

Таблетки Афобазол підійдуть хворим з будь-якими захворюваннями, які супроводжуються функціональними порушеннями центральної нервової системи.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.