Схуднення на селері і воді: добиваємося ідеальної фігури

загрузка...

Дієта, головні складові якої — вода і селеру, дуже сильний засіб для позбавлення не тільки від зайвої ваги, але і від токсинів. Однак слід уважно стежити за своїм самопочуттям під час дієти. Крім того, кілограми, які швидко йдуть, можуть також швидко повернутися.

Факти

Один середній стебло селери містить 6 калорій. У ньому є целюлоза, яку організм перетравлює досить довго; на процес її перетравлення витрачається навіть більше цих 6 калорій, тому селера називається овочем з негативною калорійністю.

Вживання в їжу тільки селери і води — це практично голодування. Ви втрачаєте вагу, але, можливо, не кращим для здоров’я способом.

Плюси дієти

Користь води можна переоцінити — вона абсолютно необхідна для здоров’я людини. Селера багатий вітаміном С, клітковиною, а також сполуками, які знижують кров’яний тиск. У ньому також багато важливого для серця калію. Селерових дієта забезпечить вас багатьма корисними речовинами.

Режим голодування

Така дієта для організму є практично голодуванням. Організм незабаром відреагує на таке обмеження харчування уповільненням обміну речовин, отже, калорії будуть витрачатися повільніше. Організм буде економити жир і харчуватися за рахунок розщеплення м’язової маси, а коли ви знову почнете нормально харчуватися, він буде накопичувати жир на випадок повторного голодування. В результаті ви можете набрати всі втрачені за час дієти кілограми, або навіть більше.

Настільки жорстка дієта може викликати зниження життєвого тонусу, дратівливість, розлади сну, головні і шлункові болі, неуважність. Вона також може несприятливо позначитися на вашій шкірі, волоссі та нігтях.

Жінкам у нормі потрібно 2000 калорій в день, чоловікам — 2500. При такій дієті у ваш організм надходить значно менше калорій, ніж необхідно.

Порада експерта

Перш ніж серйозно міняти свій режим харчування, потрібно проконсультуватися з лікарем. На думку більшості фахівців, для того, щоб худнути без шкоди для здоров’я, потрібно обмежувати свій раціон не більше, ніж на 500 калорій в день. Важливо також займатися спортом — так ви прискорите процес схуднення і будете підтримувати своє тіло в хорошій формі, що важливо для загального стану здоров’я.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.