Свічки Вітапрост: лікування передміхурової залози

Сьогодні число запальних захворювань передміхурової залози зростає. Цьому сприяють ухудшающаяся екологічна обстановка, невисока сексуальна культура населення, через яку чоловіки часто страждають інфекціями, що передаються статевим шляхом. Простатит може протікати гостро і хронічно і здатний доставити хворому безліч неприємностей.

Як діють свічки Вітапрост

До складу свічок Вітапрост входить екстракт передміхурової залози великої рогатої худоби, який являє собою білковий комплекс, що робить виражене біологічно активний вплив на роботу передміхурової залози. Препарат випускається фармацевтичним холдингом «Штада», до складу якого зараз входить російська фармацевтична фірма «Нижфарм».

Вітапрост в свічках випускається трьох видів:

 • ректальні супозиторії Вітапрост, що містять по 50 мг екстракту простати великої рогатої худоби;
 • ректальні супозиторії Вітапрост форте, що містять 100 мг екстракту простати великої рогатої худоби;
 • ректальні супозиторії Вітапрост плюс, до складу яких входить 100 мг екстракту простати і 400 мг антибактеріального засобу ломефлоксацину гідрохлориду; у зв’язку з чим ці свічки мають протизапальну і антибактеріальну дію.
 • Вітапрост зменшує запальні явища в передміхуровій залозі, покращує її кровообіг, знижує небезпека тромбоутворення і регулює м’язові скорочення сечового міхура, знижуючи при цьому порушення сечовипускання. Під дією Вітапроста знижується кількість лейкоцитів і бактерій у секреті передміхурової залози, поліпшується процес утворення сперматозоїдів, зміцнюється імунітет.

  Основною перевагою Вітапроста є те, що діє він дуже швидко, значно полегшуючи стан хворих. Особливо цінується така якість після операцій на органах малого таза, коли регуляція роботи сечового міхура Вітапрост знижує необхідність вдаватися до випускання сечі за допомогою катетера.

  Лікарська форма у вигляді ректальних свічок дозволяє білковим комплексам потрапляти безпосередньо в органи малого тазу, минаючи печінку. Крім того, свічки Вітапрост посилюють дію проведеної антибактеріальної терапії, швидко знімають біль і покращують сексуальні можливості хворого. Препарат практично не має протипоказань, так як безпечний і майже не дає побічних ефектів. Призначається він у вигляді коротких курсів з введенням свічок один раз в день.

  Тим не менш, використовувати ректальні свічки Вітапрост без призначення лікаря не варто. Спочатку потрібно з’ясувати причину захворювання, а для цього пройти обстеження. Можливо, для лікування буде потрібно не тільки Вітапрост, але й інші лікарські препарати, наприклад, антибактеріальні. Якщо ж лікуватися самостійно, то можна запустити захворювання, і воно перейде в хронічну, що важко піддається лікуванню форму.

  Показання та протипоказання для застосування препарату ректальних свічок Вітапрост

  Ректальні свічки Вітапрост призначають при гострих і хронічних простатитах. При гострих простатитах застосування свічок поєднують з призначенням антибактеріальних засобів, при хронічних простатитах їх іноді застосовують і самостійно. Свічки Вітапрост плюс можна призначати самостійно, без додаткового прийому антибіотиків.

  Свічки Вітапрост призначають і при різних оперативних втручаннях на органах малого тазу, в тому числі на передміхуровій залозі, а також при проведенні інструментальних маніпуляцій в цій області. Це дозволяє швидко зняти набряк м’яких тканин і відрегулювати скорочення сечового міхура, попереджаючи тим самим затримку сечовипускання.

  Полегшать стан свічки Вітапрост також хворим з аденомою передміхурової залози, якими порушеннями сексуальної функції і безпліддям, викликаним тривалим запальним процесом в передміхуровій залозі.

  Протипоказанням для застосування ректальних свічок Вітапрост є індивідуальна непереносимість компонентів препарату, а також дитячий і юнацький вік до 18 років.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.