Свічки від геморою — знімають неприємні відчуття

За даними фахівців, 90% людей протягом життя хоча б один раз страждають від геморою. Тим не менше, люди нерідко уникають говорити на цю тему — особливо якщо симптоми не заподіюють дуже сильного дискомфорту. Багато воліють лікувати геморой в домашніх умовах, тому інформація про одного з найбільш ефективних засобів лікування — свічках від геморою — буде корисною.

Свічки від геморою — це капсули, що містять лікарські засоби, які рекомендовані при лікуванні геморою. Їх особливо часто використовують при внутрішньому геморої, так як його важко лікувати за допомогою різних кремів і мазей. Більш того, при надмірному використанні речовини, що містяться в цих мазям, можуть проникнути в кровотік і викликати різні побічні ефекти. Свічки від геморою містять ті ж речовини, що і мазі, але в обмежених дозах.

Як вони працюють

Свічки від геморою розраховані на те, щоб залишатися твердими при кімнатній температурі і танути від температури тіла. Як тільки людина вводить свічку в анальний отвір, вона починає танути, і лікарський засіб потрапляє на уражену хворобою ділянку. Ознаки видужання з’являються, в середньому, через сім днів після початку використання свічок. Свічки від геморою значно полегшують свербіж та інші симптоми, викликані цим захворюванням. Вони діють і як знеболююче, і як протизапальний засіб.

Як їх використовувати

Свічки слід вводити в анальний отвір, в якому зручному для вас положенні. Якщо вводити свічки максимально обережно, ви не відчуєте болю і істотного дискомфорту — хоча відчуття можуть бути неприємними.

Ретельно мийте руки теплою і водою і милом до і після того, як вводите свічки від геморою. При використанні свічок в точності виконувати інструкції виробника і рекомендацій лікаря.

Обмеження у використанні

Вагітні жінки, хворі на діабет, а також люди, у яких підвищений або знижений кров’яний тиск перед застосуванням свічок геморою повинні обов’язково проконсультуватися з лікарем. Крім того, кожній людині перед їх використанням необхідно уважно вивчити склад препарату, щоб переконати в тому, що в ньому не містяться речовини, на які у людини алергія. Тим, у кого раніше спостерігалися алергічні реакції на будь-які лікарські засоби, перед використанням свічок потрібно в будь-якому випадку звернутися до лікаря.

Свічки від геморою протипоказані тим, хто приймає іммуносупрессанти, антикоагулянти і апрепітанту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.