Суміш фейхоа з медом — відмінна їжа

загрузка...

Останнім часом багато говориться і пишеться про здорове харчування. Найбільша увага прикута до фруктових дієт і біологічно активним добавкам натурального походження. Справа в тому, що практично всі фрукти і, тим більше, ягоди є багатющим джерелом антиоксидантів, вітамінів і мікроелементів, а в різній їжі, як рослинного, так і тваринного походження, такий, наприклад, як горіхи, мед, боби, молоко також міститься досить багато мінеральних речовин і вітамінів. Тому, якщо приготувати страву з декількох раціонально підібраних за своїм складом продуктів, можна отримати досить ефективний засіб для профілактики захворювань і оздоровлення організму. Одним з найбільш цікавих за своїм вітамінно-мінеральному комплексу є суміш фейхоа з медом, яка володіє справжніми цілющими властивостями.

Як приготувати суміш фейхоа і меду

Перш за все, потрібно очистити від шкірки ягоди, потім перетворити в кашку будь-яким способом і в рівних пропорціях змішати з медом. Існує безліч рецептів, що розрізняються тільки пропорційним складом компонентів, однак це не принципово для отримання «аматорської» суміші, так як мед буває абсолютно різної консистенції. Та й за своїм походженням мед може бути, в більшості випадків, гречаний, квітковий або липовий.

Чим корисна

У фейхоа дуже багато вітаміну С, антиоксидантів, ензимів, таніну, пектину і йоду. У меді велика кількість вітамінів групи В, які відрізняються, перш за все, своїм унікальним впливом на судини і нервову систему. Вживання в їжу меду в купе з вітамінами і мікроелементами фейхоа буде справжньою терапевтичної процедурою, спрямованою на стабілізацію артеріального тиску, зниженню рівня цукру в крові, зменшення нервозності, поліпшенню сну. Також мед є досить калорійним, але з «повільними» цукрами, що робить суміш живильної і не перевантажує підшлункову залозу. У меді досить мінеральних речовин, що сприяють засвоєнню йоду, що міститься в фейхоа. Фейхоа з медом дозволить насолодитися екзотичним смаком і отримати потрібну порцію вітаміну С хворому з виразкою шлунка. Також суміш вигідно доповниться залізом, що міститься в будь-якому меді у великій кількості, що сприятиме підвищенню гемоглобіну.

Гречаний мед сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту, очищенню організму, також в ньому великий відсоток вмісту антиоксидантів. Тому суміш з пектином, в даному випадку, буде сприяти стабільному виведенню токсинів з організму, нормалізації роботи печінки і нирок, збільшення імунітету. У гречаному меді також як і в фейхоа, багато ензимів, які є ферментами, що сприяють травленню, які прискорюють клітинний метаболізм і обмінні процеси в організмі. Іншими словами, суміш забезпечить посилений вплив на виведення шлаків з організму і поліпшить обмін речовин.

Квітковий мед є найбільш насиченим антиоксидантами, вітаміном С і мінералами. Одночасно, за своїм змістом, він багато в чому схожий з фейхоа. Тому вплив суміші на серцево судинну і ендокринну системи буде найбільш ефективним.

Липовий мед, володіє антибактеріальними властивостями, доповнений йодом і ензимами фейхоа, помітно зміцнить імунітет, зніме жар.

І мед, і фейхоа є дуже корисними біологічно активними продуктами, які можуть стати прекрасним профілактичним і навіть лікувальним засобом. А якщо проявити винахідливість, то можна додати трохи волоських горіхів або лимона. Корисні властивості від цього тільки покращаться, а суміш перетвориться на справжній цілющий десерт.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.