Способи зниження ваги — допоможуть фен-шуй і астрологія

загрузка...

Вага людини постійно змінюється, але в нормі ці зміни незначні. У деяких людей надлишок ваги стає серйозною проблемою, яка призводить до труднощів як фізичного, так і психологічного характеру. Існує два основних способи зниження ваги: дієта і фізичні навантаження. Всі інші засоби, такі як таблетки для схуднення і операції, не працюють, якщо людина продовжує їсти нездорову їжу і вести малорухомий спосіб життя.

Якщо у вас велика кількість надлишкової ваги, настійно рекомендується звернутися з цією проблемою до лікаря. Щоб скинути 10-15 кілограмів, можна самостійно вибрати собі план харчування і тренування. У будь-якому випадку пам’ятайте — запорукою успішного зниження ваги є постійна зміна способу життя — якщо, схуднувши до бажаної ваги, ви повернетеся до колишнього способу життя, результати ваших зусиль швидко зникнуть.

Дієта

Вибирайте підходящу вам дієту, виходячи з відповідей на наступні питання:

 • Чи входять в дієту продукти з основних харчових груп (в ідеалі раціон повинен включати фрукти, овочі, цільнозернові, молочні продукти, пісні білки, насіння і горіхи)?
 • Чи входять в дієту продукти, які вам дійсно подобаються (якщо план харчування передбачає вживання в їжу продуктів, смак яких не приносить вам задоволення, витримати на такій дієті довгий час буде важко)?
 • Чи зможете ви купити необхідні продукти (на цей пункт слід звернути увагу, перш ніж вибирати різні екзотичні дієти)?
 • Чи відповідає вибрана дієта вашому рівню доходу?
 • Чи забезпечить дієті такий обсяг поживних речовин і калорій, який дозволить вам худнути ефективно і безпечно?
 • Якщо, оцінюючи дієту, ви відповідаєте негативно на якійсь із цих питань, продовжуйте шукати більш підходящий вам план харчування.

  Фізичні навантаження

  Одна з найпоширеніших помилок людей, бажаючих знизити вагу, полягає в тому, що вони зосереджуються на дієті, забуваючи про те, що тілу необхідно рух, щоб воно могло досягти здорової ваги і зберегти його. Щоб знизити вагу, необхідно якомога більше ходити пішки і кожну тиждень присвячувати не менше 150 хвилин помірним, або не менше 75 хвилин інтенсивних тренувань. Які саме тренування вибрати — залежить від ваших уподобань і, можливо, від стану здоров’я.

  Таблетки і операції

  Таблетки для схуднення можна приймати при значній ступені ожиріння. Хірургічна операція також є засобом лікування ожиріння, хоча на практиці її можуть робити людям з відносно невеликим надмірною вагою. Незалежно від того, який спосіб зниження ваги ви виберете, після досягнення бажаного результату вам належить не менш складне завдання — зберегти його.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.