Спа-процедури — для тіла і для душі

Спа процедури — це будь-які процедури, які пропонуються в конкретному спа, і вони можуть бути дуже різними. Однією з найбільш популярних спа процедур є масаж (тут можливо величезною кількість видів масажу — від антицелюлітного до тайського і масажу каменями). Крім того, багато спа пропонують різні маски для обличчя і тіла, манікюр і педикюр, і так далі. Нижче розповідається про деяких популярних спа процедурах.

Шведський масаж

Тим, хто раніше не часто бував клієнтом масажиста, краще всього почати з шведського масажу. Це одна з найпопулярніших спа-процедур у всьому світі. Шведський масаж розслабляє нервову систему, покращує циркуляцію крові та лімфи, і сприяє очищенню організму від токсинів.

Парний масаж

Це масаж для двох, а не два масажиста для однієї людини. Все просто: два масажиста роблять масаж двом людям в одній кімнаті. Процедура особливо популярна серед закоханих пар, яким не хочеться розлучатися навіть на 30-60 хвилин, протягом яких проходить сеанс масажу. Крім того, такі процедури дуже зближують. Втім, такий масаж не обов’язково повинен носити романтичний відтінок. Можна відправитися на масаж разом з кимось із друзів або батьків, або, наприклад, з партнером по роботі — можливо, саме там, в розслабленій обстановці, ви зможете знайти рішення проблем, які досі ніяк не наважувалися.

Пренатальний масаж

Деякі спа процедури, в тому числі, пренатальний масаж, допомагають полегшити пов’язаний з вагітністю дискомфорт. Сама атмосфера спа сприяє зменшенню стресу, яким часто супроводжується вагітність.

Пренатальний масаж полегшує болі в спині, покращує сон і настрій; крім того, він може знизити ризик ускладнень під час та після пологів.

Кисневі маски

Кисневі маски ефективно борються з видимими ознаками старіння, пов’язаними з порушенням доставки кисню з підшкірних капілярів в поверхневі шари шкіри. У ході процедури безпосередньо в епідерміс потрапляють молекули з високою концентрацією кисню. Після кисневих масок шкіра розгладжується, виглядає молодою і сяючою. Такі маски чудово очищають пори і висвітлюються області гіперпігментації на шкірі.

Після однієї кисневої маски ефект зберігається приблизно протягом двох днів. Щоб домогтися більш стійкого результату, фахівці рекомендують пройти шість процедур протягом шести тижнів, а потім робити кисневі маски один раз на місяць.

Грязьові ванни

Грязьові ванни також є популярними спа процедурами. Сьогодні їх можна приймати не тільки в певних точках планети (наприклад, на Мертвому морі), і в різних спа-центрах, розташованих далеко від джерел цілющої грязі. Грязьові ванни живлять, очищають і омолоджують шкіру, а також допомагають боротися з деякими хворобами, наприклад, з артритом.

Обгортання

Спочатку обгортання використовувалися для схуднення в певних частинах тіла, однак зараз вони стали популярними спа процедурами, які прекрасно омолоджують і живлять шкіру. Для обгортань зазвичай використовують морські водорості, глину, лосьйони, масла, або креми. Маску з того чи іншого речовини наносять на тіло, після чого тіло укутують в плівку, і накривають термоодеялом. Тривалість процедури — від 20 хвилин до 1,5 годин, в залежності від складу маски і побажань клієнта.

Обгортання дають не тільки косметичний ефект. Вони сприяють детоксифікації організму, стимулюючи обмін речовин. Обгортання з застосуванням водоростей або лосьйонів чудово зволожують шкіру.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.