Спа-масаж — як не помилитися з вибором масажиста?

загрузка...

Профілактика для здорових і ліки для хворих, еліксир молодості і прекрасний спосіб підбадьоритися — саме так називають масаж, і недарма. Його любили ще зніжені правителі Сходу й могутні цезарі, а ми цінуємо навіть більше, ніж наші предки, тому що тактильна недостатність стала діагнозом нашого стрімкого часу. А масаж залишився єдиним видом лікування, при якому між лікарем і пацієнтом немає посередників — ні ліків, ні інструментів, є тільки руки, що несуть радість і здоров’я.

Під дією масажу поліпшується шкірне кровопостачання, і шкіра довше залишається молодою, м’язи стають сильнішими і еластичнішою, а суглоби і зв’язки — більш міцними і гнучкими. Також масаж стимулює обмін речовин, лікує радикуліт, гастрит, запалення легенів і простатит, нервове перенапруження і ожиріння.

Однак щоб від масажу отримувати і користь, і задоволення, важливо дотримуватися певних правил. По-перше, довіряйте своє тіло тільки дипломованому медику, який пройшов спеціалізацію з масажу, по-друге, пам’ятайте, що і для вас масаж-це не просто задоволення, але і важлива робота. Під час сеансу лежите розслаблено і намагайтеся ні про що не думати. І обов’язково відключайте мобільник, під час сеансу не повинно бути ніяких справ!

Як зрозуміти, чи гарний масажист перед вами?

Необов’язково це накочений атлет, від м’язової сили в даному випадку залежить мало. Важливіше вміння ритмічно працювати обома руками, невтомність і тонкість дотику.

 • Російський класичний масаж — класика усім гарна, здатна вирішити практично будь-яке завдання, тому що всім органам приділяє належну увагу.
 • Іспанський масаж — це цілий комплекс різних технік, також здатних допомогти у вирішенні різних проблем: покращує загальний тонус, знімає стрес, зменшує набряки, робить шкіру пружною. Його принципова відмінність від інших технік-в пластичності і глибині впливу. Вражаючі результати досягаються за рахунок повного розслаблення м’язів під час маніпуляції, до того ж практично жоден елемент не повторюється двічі, відчуття постійно змінюються, а значить і нервова система не може адаптуватися.
 • Тайський масаж — хороший при захворюваннях хребта, суглобів, шлунково-кишкового тракту, хворобах легенів і серцево-судинної системи. Допоможе при головному болю і синдромі хронічної втоми (СХВ).
 • Шиацу — японські варіації на тему точкового масажу. На біологічно активні точки і навколо них SPA-технолог ритмічно натискає пальцями, долонями і навіть ліктями. Ефективний, як всі техніки акупресури, зміцнює не тільки тіло, а й дух, до того ж практично не має побічних ефектів.
 • Аювердіческій масаж — відмінний засіб, щоб відпочити, зняти напругу. У техніці використовують індійські аромамасла, завдяки яким біологічно активні речовини глибше проникають у шкіру.
 • Турецький мильний масаж — традиційно робиться тільки в турецькій лазні-хаммаме. Температура повітря там 50-60 градусів, а вологість майже стовідсоткова, але підлога, стеля, стіни постійно рівномірно підігріваються. Також поступово і рівномірно прогрівається тіло. Щоб підготувати організм до кращому сприйняттю процедури, спочатку спеціальної рукавичкою масажист робить пілінг тіла, потім занурює тіло у величезну мильну «шапку» і вже переходить безпосередньо до традиційного мильній масажу.
 • Східний масаж — змішання технік, гарний при СХВ, безсонні, набряклості, напрузі і болі в м’язах. Але його задача — скоріше дати потужний енергетичний ефект, ніж проробити м’яза.
 • Масаж стоп — це вже класика Сходу, відмінне доповнення до будь-якого масажу, і самостійна процедура, яка дозволяє зняти стрес і психоемоційне збудження, привести в порядок нервову систему за рахунок впливу на рефлекторні точки стопи. Також цей масаж необхідний при плоскостопості, тому що він зміцнює м’язи і зв’язки склепінь стопи.
 • Стоун-масаж — особлива техніка з використанням різних природних каменів, кожен з яких несе певну енергію, мистецтво древніх цілителів. Більшість методик в якості основи використовує термотерапію-чергування гарячих (дуже часто базальтових, вулканічного походження каменів з Гавайських островів) і холодних (мармурових, норвезьких) каменів, їх специфічна енергія нейтралізує нашу негативну енергію, стимулює зони, де зосереджена позитивна, перерозподіляє енергію з областей , де вона знаходиться в надлишку, туди, де її не вистачає. Гарячі камені посилюють ефект впливу ефірних масел, які використовуються при масажі. Повна релаксація в момент процедури дозволяє посилити обмін речовин, активізувати імунну, ендокринну і вегетативну системи. Крім того стоун-терапія є справжньою «гімнастикою» для судин. Також процедура може служити доповненням до лікувальних процедур і призначатися окремо.
 • Лімфодренажний масаж — його завдання — звільнити лімфотіческіх протоки і судини, швидше транспортувати шлаки і токсини до місця утилізації, щоб збалансувати роботу всіх внутрішніх органів, зменшити застійні явища в дрібних і великих судинах.
 • Катерина Хохлова

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.