Солярій для обличчя — домашнє сонце цілий рік

Солярій для обличчя може бути потрібен з різних причин. Комусь не вистачає часу для походів в солярій, комусь це протипоказано, однак надати обличчю золотистий відтінок не забороняється. Так чи інакше, він може виявитися дуже корисним людям, що живуть в регіонах, де буває хмарна погода. Ціни на такі пристрої варіюються, залежно від виробника та продавця.

Використовувати солярій для обличчя просто — вам потрібно лише 15-20 хвилин вільного часу, щоб спокійно посидіти перед лампою, поки у вашій шкірі буде вироблятися меланін.

Ризик для здоров’я

Будь лампи, використовувані для штучної засмаги, не є повністю безпечними для здоров’я. Ультрафіолетове випромінювання, особливо бета-ультрафіолет, може привести до почервоніння шкіри, а при надмірному використанні солярію — до опіків.

Під час використання солярію для обличчя потрібно обов’язково надягати спеціальні захисні окуляри для очей. У зворотному випадку яскраве світло може викликати сильний біль в очах і навіть тимчасову втрату зору.

Солярій може мати і більш довготривалі ефекти. Часте вплив ультрафіолетового випромінювання є однією з найпоширеніших причин передчасного старіння шкіри. У гірших випадках воно стає прямою або непрямою причиною розвитку раку шкіри.

Є наукові свідчення того, що ультрафіолетове випромінювання послаблює імунну систему, через що організм перестає пручатися багатьом потенційно небезпечним захворюванням.

Більшість фахівців сходиться на думці, що чим менше шкіра піддається дії ультрафіолету, тим краще для здоров’я — приймаючи рішення купити солярій для обличчя, потрібно це враховувати.

Якщо ви все ж вирішили користуватися солярієм для обличчя, варто прислухатися до наступних рекомендацій:

 • Уважно прочитайте інструкцію до свого домашнього солярію і ретельно слідуйте їй;
 • Проконсультуйтеся з дерматологом — він визначить, як часто вам можна зіграти, щоб звести ризики до мінімуму;
 • Ніколи не загоряйте довше, ніж рекомендував фахівець;
 • Користуйтеся солярієм для обличчя не частіше, ніж один раз на два дні;
 • При використанні солярію завжди застосовуйте рекомендовані захисні засоби;
 • При появі ознак негативної реакції на шкірі, таких як опіки, свербіж, або висип, потрібно призупинити використання солярію і звернутися до лікаря.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.