Smas ліфтинг: радикальний засіб у боротьбі зі старінням

Вікові зміни шкіри і тіла, незважаючи на всі зусилля косметологів, «винаходять» нові засоби, покликані сповільнити процес старіння, неминучі. З роками шкіра втрачає пружність і еластичність, контури навіть самої досконалої фігури розпливаються, втрачає природну красу і форму груди. Саме в цій ситуації на допомогу приходить пластику — комплекс операцій, призначених для корекції вікових змін. Smas ліфтинг — це одна з багатьох різновидів пластичних операцій, спрямована на корекцію форми особи і підтяжку обвисаючих за вікових змін шкіри.

Що таке smas ліфтинг?

Процедуру smas ліфтингу не варто плутати з найпростіших різновидом пластичної операції — підтяжкою шкіри. Smas ліфтинг — операція куди більш складна, що припускає не просто висічення надлишкової шкіри, але і корекцію контурів особи за рахунок переміщення і фіксації в новому положенні м’язових тканин, за рахунок чого досягається оптимальний результат і вирішується більшість проблем, пов’язаних з віковими змінами шкіри.

Smas ліфтинг дозволяє ефективно вирішити безліч найпоширеніших проблем зовнішності, пов’язаних з неминучим процесом старіння шкіри.

Smas пластика допомагає в таких випадках:

 • При появі глибоких, виразних мімічних зморшок
 • При появі носогубних складок
 • При появі «другого підборіддя»
 • При втраті чітких контурів особи
 • Сама процедура smas ліфтингу проводиться, як правило, під загальним наркозом, однак, якщо корекція потрібна окремим областям особи — наприклад, верхньої частини обличчя — операція може бути проведена і під місцевим наркозом. Післяопераційних рубців, неминучого наслідку пластики, можна не побоюватися: по-перше, вони розташовуються в найменш помітних областях (за вухами і в волосистої частини голови), тому не кидаються в очі, а, по-друге, з часом стають практично непомітними. Як правило, для повного зникнення післяопераційних рубців потрібно близько шести-дванадцяти місяців.

  Оскільки smas ліфтинг — процедура досить складна, після виконання ліфтингу необхідно якийсь час провести в стаціонарі (у загальному випадку близько двох-трьох днів). Крім того, після виконання smas ліфтингу необхідно зробити кілька перев’язок, а повернутися до повноцінного життя і роботі можна не раніше, ніж через два-три тижні. Протягом досить нетривалого строку після виконання процедури smas ліфтингу може спостерігатися невеликий набряк, як, втім, і у випадку з будь-якої іншої пластичною операцією. Шви після процедури smas ліфтингу зазвичай знімають через тиждень або, максимум, дві.

  Процедура smas ліфтингу: достоїнства і недоліки

  Хоча smas ліфтинг на сьогоднішній день вважається найбільш дієвим способом корекції вікових змін зовнішності, у цієї процедури, як і у будь-який інший різновиди пластики, є ряд недоліків. В першу чергу необхідно враховувати, що smas ліфтинг підходить далеко не кожній жінці: цю процедуру не можна виконувати при деяких захворюваннях внутрішніх органів, інфекційних і онкологічних захворюваннях. Крім того, як і будь-яку іншу операцію, smas ліфтинг не рекомендується виконувати за умови поганий згортання крові.

  Мабуть, одне з головних достоїнств smas ліфтингу — це стійкість досягається результату: будучи, фактично, процедурою, яка змінює саму структуру поверхневих тканин, зміцнює м’язовий каркас і коректує форму обличчя, smas ліфтинг діє максимально ефективно, а досягнутий результат зберігається протягом максимально довгого часу — до десяти-п’ятнадцяти років. При цьому кінцевий ефект smas ліфтингу рекомендується оцінювати не відразу, як у випадку із звичайною підтяжкою шкіри, а через деякий час — зазвичай становить близько чотирьох-восьми місяців після безпосереднього виконання ліфтингу.

  Процедура smas ліфтингу підійде, в першу чергу, для жінок старше сорока, які зіткнулися зі значними віковими змінами шкіри. Smas ліфтинг допоможе вирішити більшість вікових проблем — повернути втрачену чіткість контурів особи, усунути обвислі шкіру і «подвійне підборіддя».

  Тетяна Смирнова

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.