Слінги: запобіжні заходи та попередження

Безпечне використання коштів для перенесення дітей завжди залежить від користувача. Безпека вашої дитини завжди повинна бути на першому місці.

Завжди дотримуйтесь наступних інструкцій з техніки безпеки.

 • Слінги призначені для новонароджених дітей і дітей вагою до 20 кілограмів. Однак обмеження можуть стосуватися і вашого організму. Не намагайтеся носити в слінгу дитину, якого ви не можете носити на руках. Якщо ваша дитина народилася недоношеною або ж у нього проблеми з диханням, вам краще порадитися з лікарем з приводу слінгоносіння. Педіатри не рекомендують використовувати слінги для переносу недоношених і хворіючих дітей, а також переносити дитину в позі лежачи. Таких дітей потрібно носити у вертикальному положенні.
 • У будь-якому пристосуванні, яке використовується для перенесення дитини, малюк повинен відчувати себе так, як на руках у батьків. Не потрібно розміщувати дитини в слінг з кільцями в такому положенні, яке не нагадує положення на руках у матері.
 • Слінг завжди повинен щільно прилягати до тіла дитини.
 • Ніколи не закривайте обличчя дитини тканиною слінгу.
 • Новонародженим і немовлятам може загрожувати позиційна асфіксія. Голову дитини потрібно постійно підтримувати, а шия повинна бути постійно прямий. Якщо ваша дитина хрипить або турбується, поміняйте його положення в слінгу.
 • У слінгу дитина повинна перебувати в такому положенні, щоб ви змогли поцілувати його в лоб. Це не відноситься до випадків, коли ви годуєте дитину грудьми. Існує ймовірність того, що дитина може задихнутися під час годування грудьми, тому, будь ласка, не покладайтеся на інтуїцію і регулярно перевіряйте подих своєї дитини, коли ви годуєте його грудьми. Ніс дитини не повинен бути притиснутий до грудей матері. Це стосується годування груддю в будь-яких ситуаціях, а не тільки в слінгу. Якщо ви зав’яжіть слінг неправильно, ви можете не бачити обличчя дитини. Потрібно бути дуже уважною, коли ви годуєте дитину грудьми в слінгу.
 • Ніколи не використовуйте пристосування для транспортування дитини в якості спеціального дитячого сидіння. Слінги не можна використовувати в якості автокрісла, під час їзди на велосипеді та інших транспортних засобах.
 • Коли дитина перебуває в слінгу, не варто займатися діяльністю, яка може нашкодити вашому малюку. Наприклад, коли ви працюєте з важкою технікою, займаєтеся спортом, або зайняті справами, під час яких дитина може випасти з слінгу.
 • Не ходіть з дитиною в слінгу поблизу відкритого вогню або вогнища високої температури, так як тканина, з якої виготовлений слінг, не є ні вогнестійкою, ні вогнезахисної. Втім, це ж стосується і вашої дитини.
 • Слідкуйте за довгими ремінцями, їх краще загорнути в тканину слінга, або перекинути через плече, або обернути навколо кільця на слінгах, для того, щоб не спіткнутися і не заплутатися в ремінцях.
 • Крім всіх цих заходів обережності, важливо також пам’ятати, що слінги для дітей є чудовим засобом, який може надати вам значну допомогу в повсякденному житті, їх просто треба використовувати з обережністю. Слінгоношенія можна порівняти з їздою на велосипеді: ви хочете бути в безпеці, поки ви насолоджуєтеся поїздкою, але не давайте думкам про небезпеку перешкодити вам отримати задоволення.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.