Слінг — порятунок для батьків?

Зовсім недавно багато хто вважав слінгоношенія безглуздістю і просто смішний забаганкою, яка викликає жахливі болі в спині мам. Однак зараз багато мам, які пробують носити дитину в слінгу, зізнаються, що це модно і дуже зручно.

Існує безліч пристосувань, які використовуються для транспортування дитини: сумки-«кенгурушнікі», слінги, слінги-шарфи і слінги-кишені. І хто знає, що ще придумають, і що нас чекає попереду. Носіть дитину на боці або на грудях — це дозволяє звільнити руки. На думку деяких експертів, слінгоношенія розвиває зв’язок між батьком і дитиною. Кажуть, що якщо мати носить дитину ближче до тіла, така дитина менше плаче.

Чи шкідливо слінгоношенія?

Ну, а як же мами? Плачуть чи мами, які носять дітей в слінгу більше, ніж ті, які ніколи й не пробували слінгоношенія?

Деякі виробники фармакологічних засобів в своїх рекламних кампаніях стверджують, що це — суща правда. На їх переконання, слінгоношенія дає дуже сильне навантаження на спину, шию і плечі. Багато мам можуть змиритися з болем у спині, так як це «приємна» біль, тобто цей біль можна перетерпіти заради дитини. Крім цього, слінгоношенія також надає мамам більш серйозний, значний вид. Крім того, якщо мами, які носять дітей в слінгу, виглядають втомленими, то навколишні розуміють, чому.

Виробники лікарських засобів сподіваються, що після такої реклами, мами, які використовують слінги для транспортування дитини, відразу усвідомлюють, як страшно слінгоношенія насправді, і відразу побіжать купувати знеболюючі засоби від болю в спині. На жаль, поки вони домагаються зворотного ефекту.

Після однієї з таких рекламних кампаній в США, мами-прихильниці слінгів прийшли в справжню лють і влаштували скандал у національному масштабі. Про слінгоношенія говорили в соціальній мережі Twitter. Крім цього, у відповідь на рекламу в YouTube також з’явилося безліч відео-роликів, в яких, мами, що використовують слінги, практично з піною біля рота висловлювали свою ворожість до цієї рекламної компанії. Мами-блогери також пропонували бойкотувати цю фармакологічну фірму. В остаточному підсумку, представники фірми визнали свою помилку і вибачилися перед усіма мамами, що використовують слінги.

Ця ситуація продемонструвала, наскільки впливовими виявилися матері, які відстоюють свої інтереси. Хто б міг подумати, що слінгоношенія так популярно, і що матері здатні перемогти могутню фармацевтичну фірму за якихось кілька годин, просто за допомогою повідомлень в Twitter, відео-роликів в YouTube і блогах для мам?

Материнські погляди

слінгоношенія не ново, воно з’явилося не сьогодні, і навіть не вчора. Це поняття існувало в багатьох культурах світу протягом тисяч років, але особливу популярність придбало в останні роки. Але в даному випадку популярність не рівносильна моді. Мами, які носять своїх дітей в слінгу, приймають слінгоношенія всерйоз.

Використання слінгів, на думку багатьох мам, припускає тісний контакт між матір’ю (або ж батьком) і дитиною, що саме по собі дає безліч переваг. Діти, яких носять в слінгу, задоволені, мало плачуть, відчувають себе в безпеці, раніше починають розмовляти, і насолоджуються безпечною, теплою і сприятливою обстановкою, поки батьки носять їх. Батьки, які вдаються до допомоги слінгів, не вважають їх просто модною тенденцією, а сприймають слінгоношенія як свого роду спосіб життя.

Часто матері, які спробували слінгоношенія, рекомендують його своїм подругам. Наприклад, вони можуть запропонувати травень-слінг, який вважається одним із самих гарних видів слінгів. Мами-новачки в області слінгоношенія часто не знають, як використання слінгів відіб’ється на їх повсякденному житті.

Деякі діти настільки люблять сидіти на руках, що мами просто змушені використовувати слінги. І якщо мами таких дітей були заздалегідь поінформовані про слінгу, то їм дуже пощастило. Якщо мама повинна одночасно займатися домашніми справами і сидіти з дитиною, то без слінга їй не обійтися. Слінгоношенія дозволяє мити посуд, займатися пранням, заправляти ліжка, готувати просту їжу (без використання плити), і довго прогулюватися з дитиною в слінгу. Використовуючи слінг, мами відчувають себе вільними, так вони вільно можуть користуватися обома руками.

Іноді матері також використовують слінги, в яких дитину можна носити як спереду, так і ззаду. Вони чимось нагадують рюкзак. Такі слінги універсальні, так як в них можна носити, як новонароджених, так і дітей постарше (до трьох років).

Більшість матерів найчастіше носять новонароджених у слінгах спереду, так як в такому положенні їх легше приголубити і спостерігати за ними. Малюки та діти до трьох років більше люблять, коли їх носять на спині, тому що це дає їм можливість гарненько оглядітися. Вони можуть спостерігати за тим, що робить мама. Коли діти метушаться або мамам потрібно тримати їх під контролем, наприклад, під час походу в продуктовий магазин, слінги — ідеальне рішення. Деякі слінги розраховані на дітей вагою до 18 кілограмів, тому ви можете носити досить великого і важкого дитини, якщо потрібно. Деякі мами із задоволенням носять своїх дітей в слінгу до двох, а інколи і до п’яти років, якщо це єдина дитина. Слінги — це дивовижні пристрої, які полегшили життя не однієї мами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.