Слінг-мами: контактне виховання

За останні роки слінгоношенія придбало величезну популярність. Сотні компаній виробляють слінги, в яких батьки можуть носити дітей тоді, коли захочуть. Існує багато різних видів слінгів, тому кожен батько може знайти підходящий. Але навіщо взагалі носити дитину в слінгу?

Контактна виховання стає все більш поширеним, і багато мам дізнаються переваги слінгоношенія і хочуть його спробувати.

Переваги слінгоносіння

Одне з головних переваг слінгів в тому, що дитина постійно знаходиться дуже близько до батька. Діти проводять дев’ять місяців в материнській утробі, де їм тепло і затишно, де вони знаходяться в постійному контакті з матір’ю. Саме там вони звикли знаходитись. Слінгоношенія, в свою чергу, дозволяє дитині чути биття серця батька і відчувати його запах. Це чудово, коли мама чи тато несе дитину в слінгу, так як вони завжди можуть поговорити з малям, що сприяє розвитку тісного контакту. Саме любов, що виходить від батьків, допоможе дітям розвиватися, а чим ближче вони до батьків, тим стрімкіше відбувається процес розвитку.

Перевагою слінгоношенія для немовлят є те, що дитину можна годувати в слінгу. Годування дитини грудьми в слінгу залишається непоміченим оточуючими. Навіть якщо дитина їсть з пляшечки, в слінгу його зручніше буде тримати. Дитина буде відчувати себе як в колисці, оточеним любов’ю, і цілком зможе заснути в такому комфорті.

Крім цього, сучасні слінги дуже корисні для спини «носія». Колишні слінги, схожі на рюкзаки, дуже стомлювали спину і доставляли відчутний дискомфорт при тривалому носінні. Сучасні слінги пошиті таким чином, що вага дитини рівномірно розподіляється, тому таке слінгоношенія не шкодить спині. Навіть коли діти підростають і важать до одинадцяти кілограм, батькам краще носити їх у слінгу, а не просто на руках.

Перше, про що мріє жінка після пологів — це позбавитися від зайвої ваги, набраного під час вагітності. Мами не можуть дочекатися того моменту, коли вони розпрощаються із зайвими кілограмами. Ось це і є ще однією перевагою слінгоносіння. Постійне слінгоношенія допомагає позбутися зайвих кілограмів.

Не тільки для мам

Носити дитину в слінгу може будь-який член сім’ї. Це дає можливість встановити тісний контакт з дитиною всій родині. У цьому і полягає головна перевага слінгоносіння. Мамам варто дозволяти татам носити дітей в слінгу, щоб між ними відновлювався контакт.

слінгоношенія — це величезний досвід для мами, тата і дитину. У наш час слінги, які підійдуть саме вам, можна знайти в Інтернеті. Якщо ж ви не збираєтеся заводити дитину найближчим часом, все одно пам’ятайте про слінгах при виборі подарунків для дітей, наприклад, для вечірок перед народженням дитини.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.