Слім-Код і його таємниці

загрузка...

В останні два десятиліття парафармацевтической продукції міцно зайняла своє місце на аптечних прилавках. Нелікарський асортимент, реалізація якого не потребує оформлення ліцензій та спеціальних дозволів, у структурі продажів регіональних аптечних мереж становить приблизно третину, а в Москві досягає 40%. Помітне місце в асортиментному переліку парафармацевтиков займають біологічно активні добавки до їжі (БАДи), серед яких незмінною популярністю користуються БАДи для схуднення. Один з таких БАДів під назвою Слім-Код (Slimсode) поставляється на російський ринок НВО «Фора-Фарм».

Склад і дія препарату Слім-Код

У складі капсул Слім-Код — комплекс рослинних «сжигателей» жиру, представлений худіей Гордон, гарцинії камбоджійської, екстрактом виноградних кісточок, чаєм мате, алое віра, а також L-карнітин, мікрокристалічна целюлоза (МКЦ) і коензим Q-10 . Властивості рослинних компонентів, включених до складу Слім-Коду, непогано вивчені фахівцями по нутриціології.

Дійсно, екстракт худіі Гордон включають до складу багатьох засобів для схуднення. Вважається, що Худія, подібно глюкозі, здатна посилати в мозок сигнали про насичення, завдяки чому активується процес спалювання жирових запасів в організмі, а споживання калорій скорочується на третину.

Зниження холестерину, зменшення тяги до солодкого, придушення апетиту, уповільнення процесу перетворення вуглеводів в жири — такі корисні властивості гарцинії камбоджійської.

Екстракт виноградних кісточок — відмінне джерело антиоксидантів, необхідних для нейтралізації вільних радикалів, котрі неминуче утворюються при активації жиросжигающих процесів.

Цілющі властивості чаю мате, що містить вітаміни А, Е, С, Н, P, групи В, мікроелементи — залізо, кремній, магній, марганець, кальцій, а також вітаміноподібні і біологічно активні речовини (кофеїн, холін, теобромін), полягають у стимуляції обмінних процесів, підвищення розумової та фізичної активності.

Глікопротеїни, полісахариди і амінокислоти, які так багате лікарська рослина Алое Віра, гармонізують роботу всіх органів і систем.

Натуральні харчові волокна мікроцелюлозу (МКЦ) нормалізують кишкову моторику, сприяючи зниженню холестерину і рівня глюкози в крові.

L-карнітин необхідний для нормальної роботи печінки, серцево-судинної та імунної систем, активації виведення токсинів, білкового обміну, зменшення жирових відкладень.

Коензим Q10 відомий як потужний антиоксидант, підвищує життєві сили, що прискорює зниження ваги і уповільнює старіння організму.

Всі компоненти, включені до складу Слім-Коду, зовсім не унікальні: подібні комбінації екстрактів лікарських рослин і біологічно активних речовин зустрічаються і в багатьох інших Бадах для схуднення. Виняток становить хіба що коензим Q10, який в харчових добавках, призначених для зниження ваги, міститься нечасто.

Необхідні умови для схуднення при прийомі Слім-Коду

Ціна упаковки з 60 капсул Слім-Коду — від 1000 до 1500 рублів. Придбати його можна у звичайній або Інтернет-аптеці, в магазинах, що пропонують товари для здоров’я. Компанія, що реалізує Слім-Код в Росії, приємно дивує відсутністю агресивної реклами препарату. На спеціалізованих Інтернет-форумах, присвячених проблемі зайвої ваги, фахівці «Фора-Фарм» чудес не обіцяють і на численні запитання: «А чи допоможе мені Слім-Код», — спокійно відповідають, що все залежить від ендокринного фону, інтенсивності обмінних процесів, тому заздалегідь судити про те, наскільки Слім-Код виявиться ефективним в тому чи іншому випадку, неможливо. Чи принесе довгоочікуваний результат прийом препарату, стане ясно лише через два місяці після його регулярного застосування по одній капсулі тричі на день. І навіть у цьому випадку, за твердженням фахівців, уповати тільки на чудодійну силу капсул Слім-Код не слід. До зниження ваги треба підійти комплексно, дотримуючись загальновідомі рекомендації:

 • скидати вагу слід поступово, оскільки занадто швидка втрата маси тіла завдає шкоди здоров’ю;
 • необхідно збалансувати харчовий раціон, звернувшись за допомогою до дієтолога;
 • обов’язкова умова успішного схуднення — дотримання питного режиму. Виведення токсинів буде відбуватися в прискореному темпі, якщо випивати за добу не менш двох літрів чистої води. Це важливо і для підтримки в нормі водно-сольового балансу;
 • прискорити спалювання жирів неможливо без фізичного навантаження, тому обов’язкова умова успіху — активний спосіб життя.
 • Протипоказань у Слім-Коду небагато, але на них слід звернути увагу. Категорично заборонений прийом препарату вагітним і годуючим жінкам. Особам, що страждають індивідуальною непереносимістю окремих компонентів, що містяться в Слім-Коді, від його застосування також доведеться відмовитися.

  Хто придумав Слім-Код

  Отже, Слім-Код — це звичайний БАД, нічим не виділяється в ряді багатьох подібних засобів, призначених для позбавлення від зайвої ваги. Сумніви викликає лише його виробник — швейцарська компанія «Newman nutrients AG». Відшукати в глобальній мережі сайт цієї компанії неможливо. Мабуть, його просто немає, з чого любителі різних Інтернет-розслідувань можуть зробити висновок, що і компанія «Newman nutrients AG» — це плід чиєїсь фантазії. Тим не менш, нам вдалося знайти інформацію про фірму, зареєстрованої під цією назвою в швейцарському кантоні Цуг.

  Фірма-виробник Слім-коду дійсно займається випуском фармацевтичної та парафармацевтической продукції, косметики, вітамінів, нутрицевтиків і харчових добавок. Дивина полягає в тому, що на упаковках Слім-Коду в якості виробника значаться відразу дві фірми — як швейцарська «Newman nutrients AG», так і російська з тією ж назвою, зареєстрована в місті Корольов Московської області. Деякі знавці стверджують, що раніше Слім-Код виробляли в Швейцарії, і він був помітно ефективніше того, який зараз випускають на російському підприємстві. Чи так це насправді, ми стверджувати не беремося.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.