Скипидарні ванни для схуднення — підійдуть в якості доповнення

загрузка...

Скипидарні ванни сприяють розширенню судин і поліпшення кровообігу. Коли капіляри звужуються, їх пропускна спроможність знижується, починається порушення обмінних процесів в організмі. Скипидарні ванни надають зміцнює і тонізуючу дію, вони очищають організм від токсинів і омолоджують його. Крім того, скипидарні ванни в поєднанні з іншими методами, наприклад, з дієтою і регулярними фізичними навантаженнями, сприяють схудненню.

Є три основні різновиди скипидарні ванн: білі, жовті і змішані.

Біла скипидарна ванна

Біла скипидарна ванна надає стимулюючу дію на капіляри в шкірі і на внутрішні органи, тонізує весь організм. Під час прийому такої ванни людина може відчувати легке поколювання і печіння на шкірі. Така ванна дозволяє очистити організм від різних забруднень, підвищує артеріальний тиск, покращує обмін речовин. Все це допомагає прискорити процес спалювання зайвого жиру в організмі.

Жовта скипидарна ванна

Така ванна знижує кров’яний тиск, сприяє розчиненню відкладення кальцію та солей у суглобах, вимиває залишки відмерлих клітин і створює сприятливі умови для ревіталізації організму. У наповнену гарячою водою ванну наливають жовту скипидарну емульсію, яка покриває всю поверхню воду. Цей густий шар значно зменшує віддачу енергії організмом. Жовта скипидарна ванна стимулює активне потовиділення, завдяки чому вона особливо корисна для людей з надмірною вагою і ожирінням. Оскільки під час і після прийому ванни організм втрачає багато вологи, рекомендується пити якомога більше води.

Змішані скипидарні ванни

Для таких ванн використовують суміш білої та жовтої скипидарної емульсії. Змішані скипидарні ванни є ефективним засобом для схуднення, однак починати їх застосування потрібно поступово, з маленьких дох скипидару. Перед тим, як приймати скипидарні ванни, настійно рекомендується проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Підготовка скипидарної ванни

Перш за все, потрібно приготувати скипидарну емульсію, і набрати у ванну воду. Температура води повинна бути трохи нижче температури тіла — близько 36 градусів. Якщо ви приймаєте скипидарні ванну в перший раз, не бажано, щоб процедура тривала більше п’яти хвилин. Після того, як організм звикне до впливу скипидару, тривалість процедури може бути збільшена до п’ятнадцяти хвилин. Щоб уникнути подразнення особливо чутливих ділянок шкіри, перш ніж приймати ванну, рясно змастіть їх жирним кремом.

Помітний ефект скипидарні ванн при боротьбі із зайвою вагою буде помітний не відразу. Як правило, щоб отримати відчутні результати, потрібно курс з 15-18 ванн, які слід приймати щодня, або через день.

Після ванни прийміть душ і полежіть, накрившись ковдрою, щонайменше, протягом години.

Скипидарні ванни не рекомендується при наступних порушеннях: аритмія, серцева недостатність, підвищений кров’яний тиск, інфаркт міокарда або інсульт в анамнезі, шкірні захворювання, обструкція і / або запалення вен, вагітність і період лактації. Крім того, якщо у вас є будь-які хронічні захворювання, запитайте свого лікаря, чи можна вам приймати скипидарні ванни.

Починати приймати скипидарні ванни найкраще під наглядом лікаря. При відсутності негативних наслідків через деякий час можна буде робити їх у домашніх умовах.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.