Скінорен — ефективне лікування вугрового висипу

Активним інгредієнтом Скінорен є азелаїнова кислота — речовина, яка часто використовується для лікування акне. Азелаїнова кислота знижує число кератінових клітин на поверхні шкіри, які блокують пори. Це допомагає відкрити пори і сальні залози, в результаті чого з’являється менше комедонов і прищів.

Азелаїнова кислота також вбиває бактерії, які пов’язують з розвитком акне — Propionebacterium acnes. Це найпоширеніший вид бактерій, який харчується шкірним салом, вироблюваним сальними залозами. Відходи і жирні кислоти, які вони виробляють, викликають роздратування сальних залоз, а це призводить до запалення і появі прищів.

Азелаїнова кислоти скорочує кількість цих бактерій шляхом зменшення їх джерела їжі, а також перешкоджаючи їхньому розмноженню. Завдяки контролю над чисельністю бактерій запальні процеси в сальних залозах стабілізуються, і стан шкіри поліпшується.

Скінорен слід наносити на уражені акне ділянки шкіри двічі на день (вранці і ввечері), попередньо ретельно очистивши шкіру. Люди з чутливою шкірою в перший тиждень слід використовувати крем тільки один раз в день (у вечірній час); при відсутності негативної реакції можна починати використовувати крем двічі на день.

Дуже важливо використовувати крем регулярно. У більшості людей поліпшення ставати помітно приблизно через чотири тижні використання крему. За інформацією виробника, для отримання найкращих результатів ськинорен слід застосовувати протягом декількох місяців, але не більше шести місяців.

Звернути увагу

 • Цей препарат призначений тільки для зовнішнього застосування.
 • Уникайте його попадання в очі, рот і в ніс.
 • Ретельно мийте руки з милом після кожного застосування Скінорен.
 • При появі подразнення на шкірі використовуйте препарат рідше або тимчасово припиніть його використання. Якщо подразнення зберігається протягом декількох днів, проконсультуйтеся з лікарем.
 • Протипоказання

  Скінорен не слід використовувати при алергії на будь-який з його компонентів. Якщо у вас раніше була алергічна реакція на ці речовини, повідомте про це лікаря. При появі ознак алергічної реакції під час використання Скінорену потрібно звернутися до фахівця.

  Вагітність і грудне вигодовування

  Безпека цього препарату для використання під час вагітності не доведена. Його використання під час вагітності допускається тільки при необхідності і з схвалення лікаря.

  Для годуючих грудьми жінок і їхніх дітей ськинорен в цілому безпечний, однак не слід наносити його на груди, що потенційно шкідливі речовини випадково не потрапили в організм дитини.

  Побічні ефекти

  Побічними ефектами Скінорен можуть бути:

 • Роздратування шкіри, ознаками якого є почервоніння, лущення, свербіж або печіння;
 • Аномальне реагування шкіри на світло, зазвичай проявляється висипом (світлочутливість).
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.