Скільки зірок на прапорі США?

Зоряно-смугастий прапор США (від англ. Stars and Stripes) — офіційний державний символ Америки поряд з такими відомими символами, як Гімн і Велика друк. Цей прапор являє собою поєднання червоний і білих смуг і зірок на синьому фоні в лівому верхньому кутку. Американський прапор — це не просто малюнок, він символічно відображає деякі історичні факти, а також враховує загальноприйняті значення кольорів (червоного, білого, синього).

Давайте розберемо, що позначають смуги, зірки і їх кольору на державному прапорі Сполучених Штатів Америки. 13 смуг відображають 13 Британських колоній, що утворили незалежну державу (Пенсільванія, Джорджія, Південна Кароліна і ін) З цих 13 смуг 6 білих і, відповідно, 7 червоних. Червоний колір — колір доблесних і відважних, білий уособлює чистоту і невинність.

Кожна зірка на синьому тлі увазі один штат. Скільки зірок на прапорі США? Правильно, стільки ж, скільки і штатів — 50 (на даний момент, так як з історії видно, що кількість штатів в Америці постійно змінювалося і може змінитися знову). Не дарма зірки розташовані на синьому прямокутнику — він означає Союз (адже штати з’єднані в певного роду союз). До того ж, синій колір — це колір старанності і справедливості.

Варто зауважити, що кількість зірок на прапорі збільшується або зменшується при змінах кількості штатів. Тим часом, смуги не додаються і не прибираються ні за яких умов.

Прапор США знають у всьому світі, і він дуже популярний серед самих американців. Ви можете побачити його як в аеропорту після прибуття в Америку, так і на вулицях, у кафе і перед фасадами житлових будинків. Існує традиція вивішувати прапор на всі державні свята. Постійно американські прапори висять перед будинками військових і державних діячів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.