Скільки живуть хом’яки?

Хом’яки — дуже популярне домашню тварину. Вони відносно невибагливі, їх просто утримувати, вони безшумні і неагресивні. Однак перед тим як завести одного — зверніть увагу на те, скільки живуть хом’яки в неволі.

Найпопулярніші домашні хом’ячки — це Джунгарська хом’яки, і сірійські хом’яки. Джунгарська хом’яки не живуть стільки, скільки живуть сірійські хом’яки. Середня тривалість життя джунгарского хом’яка — 1.5-2 року, в той час як сирійський хом’як живе в середньому 2-2.5 року. Проте можливо продовжити життя своєму вихованцеві, створивши для нього максимально-комфортабельні умови.

У першу чергу, необхідно забезпечити хом’яка гідним харчуванням, що включає в себе різноманітні зернові, бобові та фруктові суміші. Якщо у вас джунгарський хом’як — намагайтеся обмежити його від їжі з високим вмістом моносахаридів, т.к. він схильний до діабету. Крім збалансованого харчування звірку необхідна простора клітка, тому що хом’як — дуже активне тварина. Сирійський хом’як з легкістю пробігає в колесі 6-7 кілометрів за ніч. Важливо містити хом’яка в окремій клітці, тому що тварина це звикло захищати свою територію, і підселення сусіда спровокує його на агресію.

В ідеальних умовах сирійські хом’яки живуть до чотирьох років, а Джунгарська — до трьох. Хоча, в зоомагазині на запитання «скільки живуть Джунгарська хом’яки» вам швидше-всього відповідять «1 рік», оскільки ці вихованці відомі своїм недолгожітельством.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.