Скільки живуть тхори?

Тхір — популярний домашню тварину. Скільки живуть тхори в природі — стільки вони живуть і в домашніх умовах. Тхір — невибаглива тварина, якщо тільки його правильно годувати.

Скільки живуть домашні тхори — залежить як від господаря, його ставлення до тварини, так і від генетичних схильностей до хвороб. Середня тривалість життя тхора — 10 років. Відомі випадки, коли в неволі тхори доживали і до 15 років. Відомі, звичайно, і зворотні випадки, коли тхори не жили більше п’яти років, як з причини хвороб, так і через недолугості господарів.

Щоб ваш тхір жив довго і щасливо — приділяйте увагу його раціону. Годувати тхора можна і спеціальними сухими кормами, але не варто забувати, що тхір — хижа тварина. І скільки років живуть тхори на світі — стільки вони харчуються м’ясом, птицею, рибою і комахами. Тому підгодовуйте його натуральними продуктами: м’ясом, рибою, птицею і т.п. Будьте обережні з рибою. Довгий вживання деяких видів риби може викликати анемію у вашого вихованця. Безпечно годувати тхора камбалою, форель, харіус, тріскою, і скумбрією. М’ясо, рибу, птицю подавати тхора потрібно сирими. Приготовлена їжа шкідлива для його організму. Пару раз в тиждень давайте своєму вихованцеві поласувати перепелиними яйцями, і не забувайте про вітаміни.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.