Сістейн — зволожує там, де потрібно

Сістейн — це безрецептурні краплі для очей, які ефективно застосовуються для лікування таких станів, як синдром сухого ока. Сухість очей може бути викликана алергічними реакціями, впливом диму, пилу, або води, косметикою, тривалим напруженням очей.

До складу очних крапель сістейн входять поліетиленгліколь і пропіленгліколь. У порівнянні з багатьма іншими речовинами, які використовують для лікування сухості очей, вони довше залишаються на поверхні ока і, відповідно, на більш тривалий термін полегшують симптоми.

Запобіжні заходи

Не використовуйте сістейн, якщо у вас алергія на якісь із його інгредієнтів — включаючи неактивні речовини. Якщо у вас були алергічні реакції на які-небудь лікарські препарати, перед використанням очних крапель проконсультуйтеся з лікарем.

При наявності ознак інфекції або іншого захворювання також слід звернутися до лікаря. Сістейн не лікує інфекції та інші розлади, він лише усуває такий симптом, як сухість очей.

Безпосередньо після закапування крапель сістейн в очі може виникнути тимчасове помутніння зір. Не сідайте за кермо відразу після використання препарату.

Якщо незважаючи на використання сістейна симптоми не проходять або посилюються, обов’язково зверніться за консультацією до лікаря.

Застосування

Перш ніж закопувати в очі сістейн, ретельно вимийте руки. Закиньте голову назад, слега відтягніть пальцями нижню повіку і в утворився між очним яблуком і століттям проміжок закапайте одну краплю сістейна. Закрийте очі. Обережно натисніть пальцями на внутрішні куточки очей і посидьте так одну хвилину. Якщо використовуєте більше однієї краплі, наступного разу закопувати препарат слід не раніше, ніж через п’ять хвилин.

Піпетка для закапування очних крапель не повинна стосуватися ніяких поверхонь, включаючи руки — так ви захистите себе від різних інфекцій.

Не рекомендується використовувати декілька видів очних крапель одночасно, за винятком тих випадків, коли це рекомендував лікар.

Побічні ефекти

В цілому сістейн є дуже безпечним засобом. Однак у деяких випадках він викликає такі побічні ефекти:

 • Легке печіння і подразнення очей;
 • Сверблячка і почервоніння очей;
 • очі, що сльозяться;
 • Помутніння видимих предметів;
 • Неприємний присмак у роті.
 • Припиніть використання сістейна і негайно зверніться до лікаря при появі наступних симптомів:

  Сильне печіння після застосування крапель;

 • Біль в очах;
 • Зміна зору.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.