Сирдалуд — таблетки: зручна форма для зняття спазмів

Сирдалуд — це препарат для розслаблення скелетної мускулатури , який випускається в таблетках швейцарською фармацевтичною компанією Новартіс Фарма. Таблетки сирдалуда є ефективним засобом у боротьбі зі спазмами і болями при захворюваннях хребта і великих суглобів.

Як діють пігулки сирдалуда

Основна дія при прийомі таблеток сирдалуда полягає в тому, що вони пригнічують стимулюючий вплив деяких амінокислот (їх називають збудливими) на передачу нервових імпульсів у нервових синапсах. Нервова тканина складається з нервових клітин (нейронів), в яких нервове збудження передається за допомогою синапсів — з’єднань між відростками нейронів.

Передача здійснюється за допомогою біологічно активних речовин, які називаються нейромедіаторами. Останнім часом було встановлено, що деякі амінокислоти (наприклад, глютамінова кислота) володіють нейромедіаторних дією, тобто стимулюють дію нейромедіаторів. На цьому принципі і грунтується механізм дії таблеток сирдалуда: нервовий імпульс не передається, що сприяє зняттю спазмів у скелетних м’язах.

Сирдалуд, крім чисто розслабляючого мускулатуру дії, володіє і легкими знеболюючими властивостями, це поєднання робить його особливо ефективним.

Кому підійдуть таблетки сирдалуда

Таблетки сирдалуда вимагають індивідуального призначення відповідно до симптомами захворювання і загальним станом хворого, тому дози препарату призначаються дуже різні. Наприклад, при гострих захворюваннях, хребта і суглобів, які супроводжуються спазмом скелетної мускулатури, часто буває достатньо звичайних терапевтичних доз.

При хронічних неврологічних захворюваннях, яким завжди супроводжує спазм скелетної мускулатури, таблетки сирдалуда частково знімають довгостроково існуючий спазм і сприяють тому, що хворий починає потроху виконувати якісь пасивні і активні рухи.

Ефективні таблетки сирдалуда і після хірургічних операцій на хребті і великих суглобах. У цьому випадку препарат допомагає зняти захисний спазм м’язів, полегшити і прискорити процес одужання після операції і відновлення загублених функцій.

Не варто тільки забувати, що таблетки сирдалуда є ефективним лікарським засобом, які мають як показання, так і протипоказання, а також різні побічні ефекти. Крім того, дозу сирдалуда рекомендується призначати індивідуально, залежно від захворювання і стану хворого. Врахувати всі нюанси призначення препарату може тільки лікар.

Таблетки сирдалуда — протипоказання

Таблетки сирдалуда протипоказані, перш за все, при індивідуальній непереносимості препарату та інших компонентів, що входять до складу таблеток.

Крім того, таблетки сирдалуда не дозволено приймати при важких захворюваннях печінки, що супроводжуються порушенням її функції: печінка не справляється з розкладанням сирдалуда на нейтральні продукти обміну, що може негативно позначитися на функції нирок, через які буде виводитися активна діюча речовина.

У дитячому віці таблетки сирдалуда не застосовуються через те, що не проводилися клінічні випробування цього препарату на дітях. І, незважаючи на те, що при лабораторних випробуваннях він не показав негативного впливу на організм, що росте, в клінічній практиці для лікування дітей його не застосовують.

Не можна застосовувати таблетки сирдалуда і годуючим матерям — це негативно позначиться на стані дитини.

При вагітності питання про прийом таблеток сирдалуда вирішується індивідуально: зважується співвідношення між користю для організму матері і шкодою для здоров’я дитини. При лабораторних випробуваннях на мишах негативного впливу таблеток сирдалуда на плід виявлено не було, але так як клінічні випробування препарату на вагітних не поводились, його призначають при вагітності тільки в крайніх випадках.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.