Сім причин прийняти старіння

загрузка...

З віком наше уявлення про красу часто змінюється . Надто легко сконцентруватися на недоліках старіючої шкіри — з’являються лінія, зморшках, поступово втрачає пружність шкірою. Втім, і у старіння є свої переваги.

Менше жиру

З віком вироблення секреції сальних залоз зменшується, і шкіра стає менш жирною. Зазвичай ці зміни у жінок можна спостерігати в період менопаузи. Для тих, хто все життя страждав від проблем, пов’язаних із зайвою жирністю шкіри, уповільнення роботи сальних залоз може стати справжнім подарунком. Варто, однак, пам’ятати, що суха шкіра вимагає більше догляду, ніж жирна.

Менше акне

Ще одна причина прийняти як належне старіння шкіри — відсутність акне, від нападів якої так часто страждають підлітки та молоді люди. Після досягнення 30-річчя від акне залишаться лише рідкісні нагадування — і то лише в тому випадку, якщо ваша шкіра завжди була схильна до нападів акне. На щастя, виробники косметики випускають безліч засобів для лікування акне, призначених спеціально для старіючої шкіри.

Менше поту

З віком залози, що виробляють піт, стають менш активними — а це означає, зникають проблеми з неприємним запахом і вологими слідами на одязі. Втім, і у цього, здавалося б, позитивного явища є зворотний бік: з уповільненням роботи потових залоз організму складніше регулювати температуру тіла. Вирушаючи в тренажерний зал або проводячи багато часу на сонці, пийте більше рідини.

Менше волосся на тілі

З віком волосся на голові та тілі стає менше, проте в окремих випадках волоски стають більш грубими.

Більше задоволення

Американським ученим вдалося довести, що літні люди отримують від одного і того ж заняття куди більше задоволення, ніж молоді. Як правило, люди у віці легше переживають невдачі і більше радіють гарним подіям, ніж молоді люди.

Більше впевненості . У молодості теж є свої недоліки: звичайно, в молодості шкіра виглядає більш гладкою і не страждає від зморшок, зате в молодому віці жінок часто супроводжує відчуття невпевненості в собі. З віком жінка стає куди більш впевненою в собі. Зберегти самооцінку допоможе просте правило: щодня, дивлячись у дзеркало, помічайте не чергові з’явилися зморшки або сивий волос, а тільки позитивні риси як зовнішності, так і характеру.

Більше досвіду в косметиці

Досвід — мабуть, самий цінний багаж, що купується з віком. Доросла жінка куди краще розбирається в косметиці, ніж дівчинка-підліток, і твердо знає, яка косметика підходить для її шкіри і волосся. Придбана мудрість дозволяє надовго зберегти гарну зовнішність.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.