Сіаліс, чоловіче ліки

Мабуть, самої «страшної» патологією для сильної статі можна вважати порушення еректильної функції, коли чоловік стає не зовсім повноцінним в статевій сфері. Це дуже серйозний удар по чоловічій самооцінки і впевненості в самому собі. Незважаючи на те, що статеві розлади фізично ніяк не впливають на загальне фізіологічний стан, не погіршують самопочуття і не доставляють хворобливих відчуттів, ступінь негативного психологічного впливу на таких пацієнтів важко переоцінити: чоловіки стають пригніченими, депресивними, нетовариськими, замикаються в собі.

Крім того, подібні відхилення мають і соціальний аспект, оскільки створюють напружену атмосферу в сімейних взаєминах. Підсилює проблему той факт, що далеко не кожен з чоловіків наважиться звернутися зі своїми «бідами» до лікаря-сексопатолога. І цілком даремно, оскільки сучасні медичні препарати здатні швидко повернути ідилію в інтимне життя чоловіка, а заодно відновити його похитнулося зарозумілість і психологічну рівновагу.

Розуміючи всю важливість і значимість нормального статевого життя, фахівці в області інтимної медицини в останні роки провели копітку практичну роботу, що дозволила їм більш глибоко розібратися в такому делікатному питанні, як механізм ерекції. Виявляється, для досягнення цього стану важлива роль належить особливим ферментам, а також оксиду азоту, який звільняється в процесі статевого збудження. У результаті складної ферментативної ланцюжка взаємодій відбувається розслаблення гладких м’язових волокон в артеріальних судинах, що несуть кров до статевого члена. У підсумку ці судини розширюються, а кавернозні тіла (так називаються анатомічні структури, з яких складається чоловічий статевий орган) наповнюються кров’ю і збільшуються в розмірах, що зовні і проявляється у вигляді ерекції. Препарати для відновлення статевих функцій, що використовуються останнім часом у фармакологічній практиці, якраз направлені на даний ферментативний процес. Одним з таких лікарських препаратів є сіаліс.

Сіаліс поки ще не настільки відомий серед широких кіл населення, як, наприклад, віагра або імпаза, однак по ефективності дії їм ні в чому не поступається. Більш того, в порівнянні з цими препаратами сіаліс має певні переваги. Так, тадалафіл (активна діюча речовина препарату «Сіаліс») починає надавати терапевтичний ефект менш ніж через двадцять хвилин. А ось тієї ж виагре для цього необхідний як мінімум одну годину. Крім того, тривалість дії Сіалісу складає близько півтори доби, тобто протягом усього цього часу пацієнт зможе зробити повноцінний статевий акт, чого не можна сказати про виагре, ефект від застосування якої закінчується вже через чотири години. Ця особливість тадалафілу надзвичайно важлива для чоловіків, які вітають спонтанність та раптовість інтимної близькості з коханою жінкою, що привносить в їх відносини особливий аромат. Про те, що секс «за розкладом» неприйнятний для переважної більшості чоловіків, свідчить проведений конфіденційний опитування: при виборі між Сіаліс і віагрою лише десять відсотків пацієнтів віддали перевагу останній. При цьому вираженість дії обох препаратів приблизно однакова.

До переваг Сіалісу можна віднести незалежність його ефективності від часу доби, від їжі та алкоголю, хоча хорошу сумісність зі спиртними напоями багато експертів схильні розглядати скоріше як недолік.

Препарат безпечний у вживанні, проте в деяких випадках супроводжується такими побічними ефектами, як головні болі, диспепсичні явища (в основному діарея), припливи крові до області обличчя і шиї, больові відчуття в попереку, запаморочення. Зрідка зустрічаються алергічні прояви при гіперчутливості на складові компоненти препарату.

У числі протипоказань слід відзначити таку серцево-судинну патологію, як нещодавно перенесені інсульти, інфаркти, різні стенокардичні прояви. Однак пов’язано це не стільки з самим медикаментом, скільки з тим, що при таких захворюваннях від сексуальної активності краще утриматися. Крім того, прийом Сіалісу протипоказаний при сильних алергічних реакціях і неповнолітнім.

Жигулі Андрій

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.