Що значить уг?

v Відео — «Що значить уг»

Черговий раз зустрічаєте абревіатуру УГ і поняття не маєте, що вона означає. Може бути, вам знайоме поняття упячка, яке має безпосередній зв’язок з уг …

Що значить уг

Кажуть, що «уг» було введено в ужиток якимсь Тимофієм Шевякова. А з’явився вираз вже дуже давно — в 1999 році. Його масове використання набрало оборот тільки влітку 2006 року.

Виявляється, існує якийсь сайт «упячка». У нього є свій лексикон, в який саме входить абревіатура уг. У всякому разі вона бере свій початок саме на сайті. УГ означає «сумовите гівно». Так на сайті називають людей, які похмурі, які не можуть зрозуміти специфічний гумор тієї самої упячкі, та й взагалі в цілому гумор. Сама ідея та мета упячкі полягає в тому, щоб боротися з уг, з нудьгою і особливо з емо.

Поняття «уг» перенеслося і в звичайну повсякденну письмову мову інтернет-користувачів, стало неймовірно популярним. Причому ті, яких прийнято вважати уг, самі використовують в коментарях «уг», щоб позначити те, що їм не подобається. Останнім часом багато користувачів, які не знають, що таке уг, використовують цей вислів як звичайне лайку з метою образити опонента.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.