Що значить тролі?

v Відео — «Що значить тролі»

Часто в інтернеті ми зустрічаємося з величезною кількістю специфічного сленгу, сенс якого ми не завжди розуміємо. Наприклад, спробуємо розібратися, що означає троль.

Тролінг — це постинг провокаційних, підбурювальних повідомлень (в мережі) або аналогічне поведінка в реальному житті, спрямоване на розпалювання конфлікту серед членів якогось співтовариства або знущань, висміювання якогось суб’єкта. Основною метою троллінгу є висновок на негативні емоції. Вищим пілотажем троллінгу вважається створення ситуації, при якій всі крім жертви розуміють, що відбувається і підіграють цій ситуації. «Високохудожній» тролінг призводить до появи так званих «Лулзім», тобто смішний ситуації для великої кількості людей.

Тролінг став популярний з розвитком інтернету, а особливо соціальних мереж і блогосфери, оскільки саме там люди викладають інформацію про себе або власні думки. Це є прямим запрошенням для тролів, на їх мові «їжею», «кормом». Власне назва явища походить від методу рибної ловлі. Можливо, слово «troll» — це деформований «trawl» що означає «цькування». Дійсно, тролінг найчастіше містить елементи цькування. Це пересічні поняття. Люди стають жертвою троля, коли метою їх постів та коментарів є не з’ясування істини, а підвищення своєї самооцінки, що, втім, в переважній більшості випадків є основним мотивом пишуть. Але не варто вважати тролів благородними істотами, оскільки в основі їх діяльності також лежать психологічні комплекси, або політична чи економічна зацікавленість. Бути тролем — значить публікувати провокаційні пости та коментарі до них. Найкращий захист від троля — це його ігнорування. Тепер, коли ви знаєте, що значить тролі, вам буде цікаво побачити це на прикладі.

Мабуть, одним з найяскравіших тролів в Росії є Ксенія Собчак. Раніше вона тролі в реальному житті, але зараз добралася і до інтернету. Пропонуємо насолодитися тролінгом журналіста Володимира Соловйова від Ксенії Анатоліївни:

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.