Що значить омг?

Використовуючи Інтернет не тільки для роботи, але і для спілкування, не погано було б знати, що означають деякі висловлювання на інтернет-сленгу. Адже, листуючись в icq, в skype, в соціальних мережах, коментуючи записи і фото на форумах, ви напевно стикаєтеся з такими виразами, як omg, lol, wtf і так далі.

Ці висловлювання можна зустріти і російською, наприклад, «омг». Але взяті вони з англійської мови. Американці дуже часто використовують у своїй письмовій неформальної промови скорочення. Якраз звідти вони і прийшли до нас. Поговоримо про те, що значить ОМГ (OMG).

Скорочення OMG розшифровується як «Oh My God» і перекладається, як «О, мій Бог!» По суті омг значить здивування. Автор коментаря бажає висловити своє здивування, може бути, шок від побаченого, почутого або прочитаного. Безумовно, сенс «омг» буде також залежати від контексту. Наприклад, позитивний контекст викличе радісне здивування, а негативний — огиду.

Часто на форумах або в інших місцях можна зустріти й інші висловлювання разом з «омг», що вони означають? Наприклад, щоб передати сильне здивування, використовують поєднання «omg wtf». Друга абревіатура має також англомовне походження, але воно є нецензурним: «what the fuck!». Тобто в принципі омг і wtf позначають одне і те ж, але омг звучить м’якше, а wtf є грубе вираз подиву.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.