Що значить мб?

Комп’ютерні технології мають свої правила, закони, принципи та структуру. Як і будь-яке знання, кібернетика не може обійтися і без термінів. Поговоримо трохи про термінологію, яка використовується програмістами і любителями поговорити на форумах. Отже:

Що значить мб?

Почнемо з простого. МБ — коротке позначення обсягу інформації в комп’ютерній сфері. Мегабайти — це одна з найпоширеніших заходів вимірювання кількості інформації. В 1 МБ міститься 1024 кілобайт, а в 1 ГБ (гігабайт) міститься 1024 МБ. Ось такі у них відносини.

Що ще може означати абревіатура МБ? Не секрет, що в онлайн спілкуванні і на форумах люди економлять свій час і трафік через використання скорочених виразів. Так, «мб» може означати короткий вираз «може бути». Окрім «мб» існує маса подібних прикладів.

Що значить мб в контакті?

Соціальна мережа в контакті затягує в свою павутину все більше і більше людей щодня. Важко собі уявити, наскільки контакт рясніє різного роду слівцями, несподіваними зворотами і неологізмами. Сміємо припустити, що вираз «мб» в контакті означає теж саме, що і в іншому інтернеті. Якщо «мб» стоїть поруч, наприклад, з файлом, який можна завантажити, тоді позначається кількість завантажуваних мегабайт. Ну а якщо ви отримали повідомлення від одного зі своїх друзів у момент безпосереднього спілкування, з вмістом абревіатури «мб», тоді ваш співрозмовник не повністю впевнений в тому, про що йде мова. Він говорить вам: «Може бути.»

Інтернет — не завжди такий складний, яким здається спочатку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.