Що значить любити Батьківщину?

Твір, Що значить любити Батьківщину — одне з найбільш запитуваних користувачами в мережі інтернет. Ця тема дуже актуальна в наш час. Давайте і ми трохи поміркуємо з цього приводу.

Батьківщина — що ж це таке? У кожної людини поняття Батьківщини своє. Для когось є мала Батьківщина — це вулиця, будинок, де він жив, а для когось є і велика Батьківщина — це країна, де людина народилася і виросла. Взагалі, поняття Батьківщини не залежить від територіальної кордону. Головне, щоб людина, де б він не знаходився, знав, що він — частинка цієї місцевості. Батьківщина — те місце, куди людини «тягне» всією душею і серцем, куди б йому хотілося повернутися, не дивлячись ні на які перешкоди і обставини; те місце, за яке він стоїть «горою» і прагне захистити, зберегти і зберегти його.

Що значить любити Батьківщину, вітчизну

Часто можна почути фразу «любов до Батьківщини». А що вона означає? І взагалі, у чому ця любов проявляється? Любов до Батьківщини — це почуття патріотизму, почуття гордості за свою країну, батьківщину чи той куточок Землі, що людина вважає своєю Батьківщиною. Бути може, ви запитаєте: «А за що її можна любити?». Відповім, що Батьківщину можна любити і поважати просто так, а не за щось: за те, що вона у нас є; за поля, ліси, моря, океани, та просто за те, що ми тут живемо! А любов до неї проявлятися повинна, перш за все, в повазі до законів, суспільству цієї країни, в любові до історії і минулого Батьківщини. Також, готовність стати на захист своєї вітчизни, в будь-якій ситуації — також є проявом патріотизму! На мою думку, кожна людина повинна вирішити для себе, що означає для нього Батьківщина, полюбити її. А потім робити вчинки, що впливають на її подальший розвиток! Адже це і буде проявом почуття патріотизму!

Про нашу Батьківщину можна говорити нескінченно, але якщо хтось запитає мене про те, що ж вона значить для мене, я відповім, що моя Батьківщина — Росія, а також віра, надія і любов!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.