Що значить lol?

Що значить lol — це абревіатура, що використовується в інтернет-спільнотах, яка позначає веселощі та сміх. Вона скорочена від фраз «lot of laugh» — море сміху або «laughing out loud» — дуже голосно сміюся.

У російській мові її вже перевели, але залишили звучати також — лол, сенс не змінюється, але в російській мові така абревіатура не має особливого сенсу. А ті, хто лінується переключати розкладку на клавіатурі на латиницю, замість lol використовують букву И, так як вона зовні нагадує все ту ж абревіатуру.

Якщо ж ви спілкуєтеся з завзятим гравцем в онлайн-ігри, не плутайте просто lol і LoL, так як друге — скорочення від назви гри League of Legends. Так що стежте за тим, що значить lol, саме в контексті вашого спілкування і як він написаний.

lol або лол може бути реакцією на смішну фразу, хто висловлює їй приємне здивування, а для когось це ціла буря емоцій.

Хтось використовує його з сарказмом, а хтось не соромиться використовувати його в звичайній мові, що виглядає вельми кумедно, коли людина по суті, говорить що він голосно сміється, зберігаючи зовнішню незворушність. Втім, для тих, хто соромиться свого сміху, замінити справжній регіт на позначення може бути виходом з положення, описавши свою реакцію словами lol (мені смішно) або «I lol’d» (я сміявся).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.