Що значить ФАПу?

Інтернет так щільно увійшов в наше життя, що використовують його все! Від малого до великого! Людина повзає по мережі не тільки для роботи, але і в своє задоволення, проводячи дозвілля. Спілкуючись на багатьох форумах, у соціальних мережах, в месенджерах; читаючи блоги, аматорські статті на різні теми, ми дуже часто стикаємося з інтернет сленгом. Не завжди розуміючи, про що йде мова в конкретному коментарі від іншого користувача, ми можемо потрапити в халепу, відповідаючи абсолютно «не в тему».

Так, наприклад, слово «ФАПу» може зустрічатися в різному контексті і мати не одне значення. Давайте розберемося, що значить ФАПу і звідки прийшло до нас це слово.

Що значить ФАПу: всілякі значення

Отже, пропоную розглянути значення інтернет-терміна «ФАПу» разом з можливим контекстом.

  • Основне значення слова «ФАПу» — мастурбувати. Воно має англомовне походження: «fap». Як кажуть, комусь здалося, що звуки при мастурбації дуже схожі на промовлене «fap-fap-fap». Мастурбація або онанізм, в свою чергу, це одна з форм задоволення статевого потягу людини за допомогою подразнення своїх же ерогенних зон.
  • В наслідок першого значення, багато хто користується словом ФАПу як позначення свого обожнювання якої-небудь речі, марки автомобіля або смартфона. Наприклад, «Я ФАПу на apple».
  • Геймери говорять «піду пофапаю в КС», і мають на увазі під цим «піду погамалі в КС», «піду пограю в КС».
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.