Що значить ауе?

Вираз АУЕ відноситься до сфери тюремного життя. Відомий факт, що за гратами існує свій особливий мову, яка налічує величезну кількість різноманітних термінів. Не кожен може в них розібратися, однак, їх кількість від цього не зменшується. Поговоримо про значення абревіатури АУЕ. Отже:

Що значить АУЕ?

АУЕ — арештантський уклад один. Це ми вичитали на одному з сайтів, який присвячений злодіям. Ми не стали заглиблюватися в зміст сайту, проте, з першого погляду нам стало зрозуміло навіщо створений сайт. Його мета — не розвиток злодійського справи і не захоплення світу злодіями. Причина прозаїчна до болю. Реклама. Сайт створений для залучення особливої аудиторії, яку складають люди з сумнівним минулим, сьогоденням і майбутнім. Чи буде цей сайт популярний? Відповіді немає. Однак, велика кількість реклами, яка опублікована на ресурсі, дає право говорити про те, що сайт відвідується непогано.

Ми не виключаємо, що в інтернеті є й інші розшифровки цієї абревіатури. «Арештантський Доля Єдін» — це все те правдоподібне, що ми змогли відшукати. З коментарів, які були опубліковані на сайті, нам не вдалося повністю зрозуміти і поринути з зміст цього поняття, тому що про його походження або значенні там ні слова. Якщо у вас є знайомі, які не з чуток знають, що таке перебування під вартою, то вони, напевно, зможуть доступно вам пояснити значення абревіатури АУЕ.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.