Що значить 1488?

Сьогодні мова піде про політичні сили, а точніше про погляди на будову та уклад життя з точки зору руху націоналістів. Також ми дізнаємося про те, що значить 1488. Отже:

14/88 що це за таємничі цифри?

Згідно вивченим матеріалами автором даної статті, ми прийшли до висновку про те, що 1488 — це код білих націоналістів. Кодовий гасло дуже часто використовується в якості підпису або вітання. Існує різні трактування позначень. Наприклад, число 14 може означати те, що люди, близькі до руху білих націоналістів зобов’язані захищати існування свого народу і майбутнє їхніх дітей. Згідно з іншими джерелами 14 кодує гасло про те, що краса арійської жінки ніколи не повинна бути стерта з лиця Землі.

Точні формулювання даних гасел були висунуті Девіда Лейна, який був членом сепаратистської організації «The Order».

Ну і число 88 є вітанням «Хайль Гітлер», яке вживається усіма націоналістами. Ось що значить 1488.

Трохи поговоримо про творця гасел Девіда Лейна. Ця людина родом з Америки. Він був прихильником ідей білого націоналізму. Лейн помер у в’язниці штату Індіана в 2007 році. Свою популярність він заробив завдяки створенню коду 14/88 а також завдяки створенню 88 заповідей білого націоналіста. У цій роботі він розповідає про основні способи і принципи захисту, розвитку і встановлення панування білого суспільства.

Наше суспільство народжує різних індивідів, які дотримуються тих чи інших поглядів. На сьогоднішній момент, в світі існує величезна кількість напрямків думки того, яким має бути суспільство. Деякі з цих напрямків прагнуть довести іншим, що хорошого життя гідні тільки якісь окремі народи і нації. Такий підхід не може вважатися єдино вірним, оскільки під час сучасних потрясінь, тільки об’єднання людей один з одним дозволить вижити людству. Націоналістичні ідеї стають все більш популярними в 21 столітті. Це не може не хвилювати і не турбувати уряди всіх країн. Саме тому вони ведуть таку боротьбу в тому числі і з тими, хто знає, що значить 1488.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.