Що запитати у хлопця в контакті?

«Що запитати у хлопця в контакті?» — Сидить і думає дівчина. Неважко здогадатися, що якщо вона задається таким питанням, то хоче привернути його увагу або зацікавити, а може бути, з’ясувати щось. Якби їй було все одно, вона не стала б довго думати, і написала б перше, що прийде в голову, а це, як відомо, далеко не завжди шедевральні думки. Отже, якщо ти теж думаєш про це питання, то явно не хочеш здатися хлопцю дурепою і нудною занудою, тому спочатку поміркуй над тим, що і як питати НЕ варто:

 • Банальне запитання: «Як справи?». Ні, в ньому немає нічого поганого, проте оригінальністю він явно не блищить. Повір, таким питанням ти хлопця не здивуєш і не зацікавиш, особливо, якщо він активно листується в контакті. Адже питання «Як справи?» він читає далеко не в перший раз.
 • Старайся уникати у своїх питаннях грубості, неясності, якихось натяків. Якщо ви з хлопцем в хороших відносинах, то він і чекає від тебе нормального приємного спілкування. Що стосується неясності, то потрібно запонміть одну просту річ: представники чоловічої статі відповідають на конкретно поставлене питання. Їм не відомі хитросплетіння і напівнатяки завуальованій жіночої логіки. Тому, коли ти ставиш хлопцеві питання: «Я не товста?», Бажаючи почути у відповідь вишуканий комплімент, швидше за все, він тобі відповість або «Товста», або «Ні, не товста». Став питання правильно в залежності від того, яку відповідь очікуєш.
 • Ну і звичайно ж, не потрібно ставити незручних, занадто особистих, занадто прямих і інтимних питань, якщо хлопець це не сприймає. Не треба пхати свій гарненький носик не в свою справу. Якщо у хлопця є таємниця — не напружуй його. Прийде час — довідаєшся сама.
 • Тепер про те, що можна запитати у хлопця в залежності від відносин, в яких ти з ним знаходишся.

 • Він тебе не знає, ти знайшла його через пошук і хочеш познайомитися. Тут ти повинна бути ввічливим, заманює і ненастирливої. Лише у такий дівчата є шанс завести хороше, тривале і приємне знайомство. Чоловіки люблять, коли їх хвалять. Якщо хлопець сподобався тобі зовні, не бійся йому написати про це. Ось приблизний перше повідомлення від тебе: «Привіт, незнайомець 😉 Мені дуже сподобалася твоя щира усмішка на фото. Я подумала, що така може бути тільки у хорошого і цікавого людини. Хочу дізнатися тебе ближче. Давай знайомитися?». Комплімент хлопець оцінить. На жаль, грубіянів серед хлопців теж вистачає. Тому якщо тебе послали, не треба злитися і посилати образливі повідомлення або наполягати на спілкуванні. Просто забудь про нього. Знайдеш іншого, краще.
 • Ви знайомі, але мало знаєте один одного. Тобі потрібно розкрити його для себе, зрозуміти, що це за людина, та і його зацікавити в собі. У цьому тобі допоможе його анкета. Прочитай про його інтереси, можливо, у вас є щось спільне, тоді і шукати теми для розмови не доведеться. Ви просто обговорюєте те, що вам обом цікаво. Якщо немає, то спробуй для себе щось, що подобається цьому хлопцеві, і розкажи йому про свої враження. Якщо не дуже сподобалося, ні в якому разі не критикуй. Тобі-то, може, і не сподобалося, але йому-то подобається! Тому і читати твою критику він навряд чи захоче. Якщо у хлопця бідна на інформацію сторінка, то просто почни його спраішівать про те, що йому подобається, про його враження і почуття, які викликає улюблену справу. Намагайся ставити не шаблонні питання, а оригінальні, дивитися на звичні речі з іншого ракурсу. Тоді йому неодмінно буде з тобою цікаво!
 • Він твій молодий чоловік, але по волі випадку ви тимчасово розлучені і спілкуєтеся через контакт. Що питати? Цікавитися, як його справи, що у нього новенького, про що він думає. Напиши, як ти по ньому сумуєш і хочеш бачити. Можеш написати невелике миле вірш — йому буде приємно. Не вимагай від нього відповіді на запитання на кшталт: «Ти мені там не зраджуєш?», «Ти мене любиш?» і т.д. Не кажи дурниць, не дави на нього. Ті, у кого серйозні і просунуті відносини, для розваги можуть пограти в інтимні ігри в контакті. Ви можете вести відверту листування (як «секс по телефону», але тільки в надрукованому вигляді). Ви можете придумати абсолютно іншу ситуацію, в якій опинилися разом (наприклад, одні в човні посередині озера), і почати вигадувати, що б ви стали робити і про що стали б говорити. Дуже зацікавлює, розвиває фантазію і додає перцю у відносини!
 • Твої питання повинні говорити про те, що він тобі небайдужий, що ти думаєш про нього. Коли спілкуєшся в контакті, людина тебе не чує, він не знає, з якою інтонацією ти б вимовила цю фразу. Тому ретельно підбирай слова, щоб хлопець відразу зрозумів, що ти хочеш сказати.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.