Що запитати у дівчини?

«Як багато дівчат хороших, як багато ласкавих імен … Але лише одне з них турбує, коли закоханий!». Стара пісня у виконанні романтичного співака нагадує про любов … Ось і ти сидиш і думаєш про коханого імені своєї коханої дівчини. Або про сусідку по будинку. Або просто про подружці-приятельці. Дівчата — істоти загадкові, особливо для хлопців. Один з поширених питань, яке хвилює молодих людей: «Що можна запитати у дівчини?». А якщо ти ще й закохався по повні вуха, та ще і в перший раз, і не знаєш, як же з нею заговорити, то це взагалі біда! Але ситуації бувають різні. В залежності від них питання до прекрасній половині людства можуть бути абсолютно різними. Завдання сильної статі — правильно підібрати слова і висловити свої думки.

Спочатку визначся зі знайомими дівчатами, які тебе оточують, і чого ти хочеш від них добитися. Це можуть дівчата-сусідки, дівчата по навчанню / роботі, дівчина, в яку ти закоханий … Та хіба мало дівчат на світі буває! Якщо говорити в цілому, то хлопці можуть чекати від різних дівчат любовних відносин, сексу, дружби або допомоги. Причому кожна дівчина індивідуальна, і щоб не потрапити в халепу при спілкуванні з нею, потрібно добре дізнатися її. Наприклад, на першому побаченні для однієї дівчини тема сексу не буде є забороненою, проте якщо ти заговориш про це з якоюсь іншою дівчиною, то вона може вважати це занадто особистим, і в неї складеться про тебе погане думку. Ось така вона непроста наука — спілкування з дівчатами! Але якщо ти хлопець розумний, то для тебе не повинно виникнути великих складнощів у цій справі. Давай уявимо собі кілька типових ситуацій і визначимося з тим, які питання можна задати дівчині, виходячи з обставин, що склалися.

Ситуація 1: Операція «Перше побачення». Твоя задача: зацікавити дівчину, привернути її увагу до себе, так би мовити «зачепити»!

Дуже важливо створити про себе приємне враження. Кращий варіант: цікавитися її життям, ставлячи питання про її життя, про те, чим вона захоплюється, що любить. Ти повинен показувати щирий інтерес і бажання знати про неї якомога більше! Тільки не перестарайся!

Можна: цікавитися її хобі, основним заняттям в житті, сім’єю, захопленнями, звичками, смаками та уподобаннями в кіно, музиці і т.д., ставленням до тієї чи іншої події в суспільному житті.

Не варто: задавати риторичні питання, нецікаві і «затерті» (типу: «Як справи?»).

Не можна: задавати делікатні і дуже особисті питання, наполягати на тому, щоб вона розповіла про те, що їй неприємно або про те, що є її таємницею, наполегливо розпитувати про минулі любовних стосунках, матеріальному становищі, релігії, принижувати своїми питаннями або випрошувати у неї похвалу (типу: «Правда, я такий класний, раз вибрав саме це місце для побачення?»).

Ситуація 2: Перевірка дівчини на почуття. Твоя задача: з’ясувати, які почуття відчуває до тебе дівчина. Розмова може виникнути з різних обставин: хтось з твоїх знайомих пустив чутку, що улюблена змінює, або ж ви давно зустрічаєтесь, але ти ніяк не можеш зрозуміти, як вона до тебе ставиться. У будь-якому випадку розмова повинна все прояснити. Якщо ви зустрічаєтеся вже досить давно, і відкриті один для одного, то тобі буде легше. А якщо ні, то тобі доведеться ретельніше думати над своїми словами і стежити за інтонацією: дівчата дуже тонко сприймають мову.

Можна: Задавати м’які навідні запитання (наприклад, поцікавитися, якого хлопця вона б полюбила, і які повинні бути відносини у неї з ним, щоб виникла любов. Потім порівняєш її відповідь з собою і з вашими відносинами); Повільно і ненав’язливо переходити на питання про те, що відчуває до тебе дівчина («Я тобі подобаюся?»). Намагайся говорити рівним спокійним голосом, прямо дивлячись їй в очі. Таким чином ти не даси їй шансу піти від питання, та й по її реакції теж багато про що зможеш дізнатися.

Не варто: нав’язливо задавати питання, які будуються на порівнянні тебе і її колишніх партнерів.

Не можна: Задавати головні питання сходу і в лоб. Дівчина може зніяковіти, і ти отримаєш зім’ятий або невиразний відповідь, або може навіть брехливий.

Чим ближче і долговременнее ваші відносини, тим більше ти можеш дозволити собі ставити їй питання про почуття. Погодься, що питання: «Ти мене любиш?» На першому побаченні в більшості випадків прозвучить нерозумно, але зате після кількох місяців відносин він цілком актуален.Ето стосується почуттів. В іншому ти можеш спілкуватися зі своєю коханою дівчиною, як з дівчиною — подругою. Як це робити — читай нижче.

Ситуація 3: «Подруга днів моїх суворих …» Твоя задача: підтримувати дружбу з цікавим тобі людиною. Що б там не говорили, на мій погляд, дружба між чоловіком і жінкою цілком можлива. Якщо ти зі мною згоден, то у тебе вже напевно є подруга. Головне правило, яке потрібно засвоїти: зрозумій, що дівчина-подруга все ж відрізняється від хлопця-друга.

Можна: цікавитися її життям, в тому числі й «дівчачі штучками», розповідати про свою, питати в неї ради (особливо у відносинах з дівчатами), — їй це буде приємно, а тобі корисно, адже ти дізнаєшся багато нового про дівчатах.

Не варто: заводити розмови на теми, дівчатам погано відомі і розпитувати свою подругу про нову марку автомобіля, якщо їй це нецікаво.

Не можна: задавати питання, які містити в собі відтінки переваги хлопців над дівчатами, грубі питання, які запросто зміг би поставити хлопцеві. Не забувай про те, що вона — дівчина.

Ситуація 4: «Дівчата звичайні». Кожен день тебе оточує безліч дівчат різного віку, кожна з яких займається своєю справою. І тобі волею-неволею доводиться з ними спілкуватися. Це продавщиці, бібліотекарки, сусідки по парті, однокурсниці і т.д. З більшістю з них ти ведеш розмови про те, що тобі потрібно. Наприклад, тобі потрібно щось дізнатися, попросити допомоги, щось купити, пояснити, як тобі зробити стрижку і т.д.

Можна: і навіть потрібно! Задавати точні і ввічливі питання. Вона повинна точно зрозуміти, що тобі потрібно, і при цьому тобі не потрібно псувати про себе враження.

Не варто: цікавитися особистим життям співрозмовниці або вести довгі розмови на теми, як з дівчиною-подругою, якщо тільки ти не зацікавлений в цій дівчині як в майбутній подрузі або коханої. Не забирай у людини зайвий час, та й тобі ні до чого така інформація.

Не можна: грубо звертатися, випрошувати, вимагати. До незнайомої дівчини краще звертатися на «Ви», ніж на «ти».

Як вже було сказано раніше, дівчата дуже тонко відчувають не тільки те, що ти говориш, а й те, як ти кажеш. Тому незайвими будуть і наступні загальні правила спілкування з дівчатами:

 • Питай чітко, ясно і дивлячись в очі, якщо хочеш домогтися відповіді на своє питання.
 • Не вживай матюків.
 • Не задавай дурних, занудних і невідповідних по ситуації питань.
 • Будь оригінальний. Не варто при знайомстві з дівчатами користуватися заїждженими фразами типу: «Де знаходиться нофелет?», «Як справи?», «Скільки часу?» І т.д.
 • Не розпитуй дівчину про те, що їй невідомо чи зовсім нецікаво.
 • Говори добрим і виразним голосом.
 • Показуй інтонацією, що ти зацікавлений в розмові з нею.
 • Говори досить голосно. Чи не мямлі собі під ніс, але і кричати на всю Іванівську теж не потрібно.
 • Будь ввічливий і коректний. Якщо бачиш, що дівчині не подобається твоє питання, переведи розмову на іншу тему.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.