Що я хочу на день народження?

Коли ти вже не дитина, друзі і батьки люблять питати, що я хочу на день народження. Ну, просто тому, що батьки вважають, що в мене все є, а друзі та подруги знають мій вибагливий смак.

Так що ж я хочу. Тут все скромно і це найнеобхідніше. Хочу новий автомобіль. Ні, я не вередував. Просто старий треба ремонтувати, а хочу такий, щоб не ремонтувати. Буває таке, цікаво знати.

Ще мені терміново потрібна відпустка, тобто подарувати мені можна подорож. Знову до слова про примхи. Це не примха, адже я працювала все літо і сили закінчуються, терміново потрібен відпочинок. Просто життєво необхідний! Адже подорож так відволікає від повсякденних турбот, так дає можливість набратися сил.

Що ще? Туфлі, сукні, косметика, сумки …. Це я куплю сама. Ви ж не можете знати, до якого сукні мені знадобилися туфлі або навпаки.

Не завадить мені зараз масаж. Але це можна віднести до подорожі, адже там я обов’язково сходжу на масаж. Хоча поки не поїхала, теж могла б бути схожим. Або ще краще, щоб він (масаж) походив до мене.

Ну, ось мабуть і все, що мені зараз потрібно.

А якщо серйозно, то подаруйте мені увагу і турботу. Давайте зустрінемося, поїдемо куди-небудь і разом відзначимо мій День народження! Навіть на море. Зійде і озеро. Можна зняти будинок для всіх, а можна ночувати і в наметах. Можна полетіти на літаку, а можна і пішки пройти декілька кілометрів. Класний буде похід! Люблю повітряні кулі, салют, цукерки та фотографії. І коли друзі всі разом теж люблю. А подарунки, це ж тільки подарунки, у мене і справді все є. А чого немає піду і куплю. А чого не куплю зараз, куплю коли небудь потім. Напевно. А ось доброту та відданість друзів і батьків не купиш в магазині і не подаруєш. Так що, давайте просто зустрічатися і не забувати одне про одного!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.