Що вона хоче сказати: як розшифрувати мову тіла дівчини

Можливо, вона занадто добре вихована, щоб послати вас прямим текстом, але її тіло не бреше. Придивіться краще до її жестам і рухам — і зрозумієте, що насправді думає про вас дівчина.

На жаль, чоловіки (в більшості своїй) не наділені здібностями джедаїв. Якби справа йшла навпаки, як просто було б підійти до будь-якої вподобаної жінці — можна було б не просто читати її думки, але і контролювати їх.

Але не варто зневірятися: хоча думки жінки прочитати неможливо, можна «вважати» її жести та міміку. Пам’ятайте — мова тіла іноді красномовніше всяких слів. Її манера сидіти, стояти, нахил голови розкажуть вам, про що думає жінка в даний момент. Здатність розшифрувати мову тіла, звичайно, не ясновидіння в чистому вигляді, але справляє на жінок не менше враження, тому як видає в чоловікові увага до деталей — якість, особливо ціноване прекрасною статтю.

Як же по поведінці, міміці і жестам жінки можна зрозуміти, чи зацікавлена вона в продовженні знайомства, або ви даремно втрачаєте час?

Вона повертається до вас … пупком

Безсумнівно, хороший знак, якщо дівчина роздяглася до білизни. Але справа не в цьому. Існує «правило пупка»: якщо дівчина повертається до вас животом, ви їй подобаєтеся. Якщо ж пупок дівчини звернений у бік виходу, вона мріє позбавитися від вашої компанії.

Вона стосується волосся

Деяких чоловіків дратує, коли дівчина смикає свої волосся, — вони вважають, що так вона намагається привернути до себе увагу і кокетує. Але насправді все набагато простіше: дотики до волосся означають, що ви їй подобаєтеся. Дівчина то і справа поправляє зачіску, тому що на підсвідомому рівні хоче виглядати привабливо і сподобатися чоловікові.

Вона показує п’яти

Якщо дівчина піднімає ногу і демонструє п’яту, значить, вам вдалося переконати її в тому, що ви не маніяк-убивця, і вона відчуває себе комфортно у вашому суспільстві. Загалом, продовжуйте, ви на правильному шляху. Якщо ноги дівчини схрещені, і вона похитує наполовину знятої туфлею, це хороший знак — вона не збирається від вас збігати.

Вона широко посміхається

Ви з шкури геть лізете, намагаючись розвеселити дівчину, а її губи щільно стиснуті в натягнуту посмішку? Зупиніться, зробіть глибокий вдих і попрощайтеся. Посмішка — демонстрація поблажливості чи презирства, тобто моральної переваги. Значить, дівчина не вважає вас рівнею, і всі ваші спроби домогтися її розташування приречені на провал. Щоб ви не робили, ніщо не спрацює. Напівусмішка — це вирок, який не підлягає оскарженню.

Вона стосується вашої руки

Якщо ви вже биту годину розважаєте дівчину дико смішними анекдотами, і по ній не скажеш, що їй нудно, не поспішайте визнавати поразку тільки тому, що вона не стосується вас рукою і не змінює пози. Не виключено, що вона просто завжди так сидить, або просто нервує. Але якщо протягом розмови поза дівчини змінюється, стає більш скутою, вона складає руки на грудях або зчіплює їх в замок, можете починати хвилюватися. Перевірте цю теорію таким чином: покладіть на рукав нитку контрастного кольору, яку не можна не помітити. Якщо дівчина потягнеться, щоб зняти нитку, ви їй цікаві, і знайомство має сенс продовжити. Якщо ж вона просто скаже, що у вас нитка на рукаві, пора прощатися.

Вона дивиться вниз і вправо (або вліво)

Якщо дівчина під час розмови то й справа дивиться на підлогу (в праву сторону), швидше за все, вона збуджена. Такі погляди видають хвилювання і емоції, які дівчина намагається приховати. Помітивши цей погляд, запитаєте, про що вона думає, — можливо, це допоможе швидше наблизитися до заповітного фіналу. Інша справа, якщо погляд дівчини спрямований вниз і вліво. У цьому випадку її внутрішній монолог буде або таким: «Ну до чого ж він занудний! І коли він вже забереться »або таким:« Який він класний! Сподіваюся, я йому подобаюся … ». Зробіть крок назустріч, легко доторкніться до її руки і скажіть: «Бачу, тебе щось турбує. Може, розкажеш мені, і я зможу допомогти? »(Це стосується дівчат, краще володіють правою рукою; якщо дівчина — лівша, все може бути навпаки).

Вона широко розставляє лікті

Жінки воліють займати менше місця, ніж чоловіки, і не прагнуть захопити простір навколо себе. Тому якщо дівчина широко розставляє лікті, нахиляється вперед або просто кладе свої речі ближче до вас, значить, вона вам довіряє і хоче дізнатися вас ближче.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.