Що в моді навесні?

Весна … весна! О, скільки в цьому слові! Все, немов за помахом чарівної палички оживає, розквітає, стає прекрасніше.

Навесні хочеться відігнати від себе останні спогади про зимової сплячки і почати виглядати ще більш чудово. Не останню роль тут відіграє наш з Вами гардероб. Отже, що в моді навесні?

 • Яскрава одяг. Тут важливо трохи стримати свій запал і постаратися не переборщити. Ви ж не хочете виглядати строкато і без смаку? Подумайте про сполучення — наприклад, якщо ваше пальто яскравого кольору, все інше (сумочка, чоботи тощо) краще вибрати спокійних тонів, і навпаки. Також пам’ятайте — аксесуари (наприклад шарф — рукавички) переважно вибирати однієї кольорової гами.
 • По можливості використовуйте легкі, ніжні тканини. Атлас, шифон — якщо є можливість не носити бабусин светр і не мерзнути, потрібно її використовувати! І взагалі, геть громіздкі шуби та дублянки, на сцену виходять приталені курточки, плащі, а в разі чоловіків це може бути елегантне однотонне пальто.
 • В цілому, постарайтеся створити свій образ елегантним і, може бути, крапельку романтичним. Це можна зробити за допомогою колірної добірки, або тих же аксесуарів. Пробуйте, грайте зі своїм образом, вся атмосфера весни до цього так надихає!
 • І, пам’ятайте, головне правило — Ви повинні собі відчувати комфортно в Вашому вбранні. Найстильніша річ не буде виглядати виграшно, якщо Ви будете почувати себе в ній невпевнено і некомфортно.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Мода і стиль. Додайте в закладки постійне посилання.