Що таке zip postal code?

Пошта вже налічує в своїй історії декілька століть. Мова в нашій статті піде саме про це. Zip Postal Code — це про поштою Сполучених Штатів Америки. Розберемося з цим. Отже:

Що таке Zip Postal Code?

Zip Postal Code — це індекс. Система поштових індексів в США будується також як і у нас в Росії. Відправляючи лист, ви вказуєте адресата, його адреса і Zip Code, тобто індекс, і сміливо кидаєте його в поштову скриньку. Через деякий час людина отримує довгоочікуване послання звідки б воно не було надіслано.

Система індексації істотно полегшує роботу поштової служби. Знаючи точний індекс, листоноші не потрібно бігати по всьому Нью-Йорку в пошуках зазначеного на листі адреси. Один погляд на індекс, і він вирушає на Лонг Айленд або в Бронскі.

Система індексації працює в кожній країні світу. Незважаючи на бурхливий розвиток інтернету та електронної пошти, люди все одно продовжують писати і приймати листи, навіть після двотижневого терміну очікування. Романтика листування збереглася в серцях людей на довго і навряд чи коли-небудь повністю зникне.

Запрошення на весілля, наприклад, ні в якому разі не посилають по електронній пошті. Використовують zip postal code! Здавна, ця традиція вимагає того, щоб запрошення було вручено особисто. В еру потужного технологічного прориву ми часом забуваємо про вічні цінності живого спілкування і любові. Через інтернет можна передати інформацію, але почуття краще передавати в живу. Не потрібно посилати чергову новорічну листівку, яку ви за п’ять хвилин до настання нового року скачали з безкоштовного сайту. Краще заплануйте поїздку в гості. Якщо ж поїздка не виходить, тоді надішліть лист поштою. І пишіть індекс правильно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Освіта. Додайте в закладки постійне посилання.