Що таке xd?

Смайли і абревіатури давно використовуються в інтернет спілкуванні як доступний і зрозумілий спосіб передати свій емоційний стан, але за час свого існування багато з них змінилися і стали не впізнати, так що вже не всякий зрозуміє з першого погляду, що ж вони означають.

Що таке xd — це смайлик означає радість, сміх, веселощі і спочатку він виглядав так XD. У такому вигляді в цьому смайлики легко розпізнати обличчя з широко відкритим ротом і заплющеними очима, який голосно сміється. Він приблизно рівнозначний абревіатурі lol, але може використовуватися і разом з нею.

Зараз смайлик XD можна бачити у варіанті xd у тих, хто лінується натиснути шифт, і варіанті ХД або ЧВ у тих, кому ліньки перемикати розкладку на латинську. У вигляді xd якщо уявити смайлик у вигляді особи вийде замруженими людина, що намагається дістати язиком до кінчика носа — безглуздо, чи не так?

Що таке xd в контакті їм можна відреагувати смішну картинку, відеоролик, статус або жарт.

— Який пухнастий кіт!

— Перська? Ні, я стираю ласкою!

— XD

Іноді, в основному у фанатів аніме, XD може використовуватися в значенні флірту і загравання, навіщо і чому не відомо.

— Піду в душ сходжу

— скласти тобі компанію? XD

Ще він може позначати раптові емоції, вибух сміху, збентеження.

«Вчора заляпали футболку чорницею і весь день, ходив по офісу, не знаючи про це XD»

Ну і ще одна якість цього смайлика, за яке його так люблять — він схожий на обличчя героїв мультфільму South Park. XD — правда він скоріше схожий на кричущого Картмана, ніж на сміється.

Не плутати XD смайлик і xd позначення для карт пам’яті.

Наступного разу, коли будете розмовляти з кимось хто дуже часто використовує смайлики, ви будете знати, що таке xd в будь-якому варіанті його написання. Не зловживайте цим смайликом, використовуйте його як спосіб передати свої емоції якщо вам весело, смішно, ви збентежені, але це забавно.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.