Що таке Twitter?

Twitter — сервіс про який чули багато! Але до цих пір не всі знають, що таке Twitter, для чого він потрібен і як ним користуватися.

Що таке Twitter, як їм користуватися

Твіттер — це система для ведення мікроблогів. Тобто користувач, який зареєструвався на даному сервісі має можливість відправляти на загальний огляд короткі (до 140 символів) текстові замітки. Розміщені повідомлення будуть доступні всім.

Як працює Твіттер? Все просто, користувач посилає короткий текст, в якому, як правило, повідомляє всім, що він робить, що відбувається в даний момент або повідомляє про новини. Ті зареєстровані користувачі, кому ви цікаві, мають можливість підписатися на розсилку повідомлень від вас і бачити їх завжди у своїй стрічці. Ці ж пости можуть приходити у вигляді повідомлень на мобільник. Таке спілкування відбувається в реальному часі.

Крім того, в Твіттері можна використовувати і особисті повідомлення, які не будуть видні іншим користувачам. Але особливість полягає в тому, що ви можете відправити особисте повідомлення лише тому, хто «стежить» за вами.

Не обов’язково писати приватні повідомлення, якщо ви хочете відповісти на публікацію іншої людини. Просто почніть відповідь з значка @, слідом вкажіть нікнейм людини і пишіть свій коментар. Але ваша відповідь буде видний не тільки адресату, але і всім взагалі.

Позика потрібен Twitter

Припустимо, у вас є свій блог в інтернеті, ви активно використовуєте соціальні мережі (vkontakte, facebook і інші), листуєтеся миттєвими повідомленнями в скайпі або в асьці. Що ще треба, навіщо потрібен Твіттер?

Не треба порівнювати Twitter з простим блогом. Тут ви маєте можливість отримувати нову інформацію, знайомитися з цікавими людьми, з якими, можливо, ніколи б і не зустрілися. Адже в Твіттері для спілкування з людиною не потрібно додавати його в друзі. Після кількох ваших коментарів на публікації конкретної людини, він напевно зверне на вас увагу.

Висловлюйте всім свою думку, діліться думками та враженнями, покажіть себе світові. Читайте публічних людей. Адже саме Твіттер випереджає інші сервіси мережі за кількістю активних знаменитих користувачів в ньому.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.