Що таке TTL?

Кожен день ми зустрічаємося з тими чи іншими поняттями, абревіатурами і скороченнями. Зрозуміло, що ми не завжди можемо знати, що вони позначають у залежності від певного контексту або ситуації. Про одну з таких абревіатур і піде мова в нашій сьогоднішній статті. Давайте подивимося, що таке TTL і в якомога розшифрувати дане складноскорочене слово, запозичене з англійської мови:

Transistor-transistor logic — дослівно, транзисторно-транзисторна логіка, це один з різновидів цифрових логічних мікросхем, побудованих на основі резисторів і транзисторів.

Time to live — це поняття бере свій початок в обчислювальної техніки та комп’ютерних мережах і визначає граничний період часу, за який може існувати набір даних (по іншому пакет) до свого повного зникнення, рухаючись по протоколу TCP / IP.

Through the lens — термін, що прийшов до нас із фотографії, який означає отримання інформації через об’єктив фотоапарата про знімається сцені. Причому, залежно від контексту, дана абревіатура може нести в собі деякі додаткові вузькоспеціальні значення.

Through the line — це термін прийшов до нас з реклами. Дане поняття означає змішування двох каналів комунікації — традиційний і інтегрований, що є більш успішним ходом для рекломадалеля в боротьбі за увагу пересічних споживачів, тобто нас з вами. Як приклад можна навести такий рекламних хід, як «приз під кришкою». Тобто, наприклад, ви купуєте певний лимонад і в якості призу отримуєте можливість поїхати на якийсь концерт популярної групи, організатором якої, в свою чергу і є просувний бренд, тобто виробник нашого лимонаду.

Таким чином, якщо хтось із ваших знайомих або друзів запитає у вас: «TTL, а що це?» — То не поспішайте давати йому перелік усіх можливих варіантів. Досить просто уточнити, де ваш співрозмовник зустрівся з подібною абревіатурою. З контексту ви зможете зрозуміти, що малося на увазі і дати чітку і конкретну відповідь на поставлене запитання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.