Що таке ts якість?

Часто люди, що викачали небудь фільм в форматі TS, не цілком задоволені якістю відео. Причина може бути в тому, що багатьом невідомі значення цих слів. Так що ж таке «TS — якість»? Якщо Ви бачите, що фільм в якості TS (telesync), то знайте, що відео знято з екрану. В ідеальному випадку запис ведеться за допомогою професійної цифрової відеокамери, яка встановлена на штатив. Відео знімається в кабіні оператора або в порожньому кінозалі. Звук в такому відео записаний з проектора або з іншого окремого виходу. Це може бути гніздо для навушників. Звук виходить в режимі стерео, без перешкод і в хорошій якості. Якість відео в такому форматі краще, ніж в CAMRip.

В CAMRip відео знімається в кінозалі під час перегляду глядачами. Звук записується там же. Тому і якість відео шкутильгає — воно виходить нечітким, часто камера тремтить або може бути направлена під кутом. Часом видно голови глядачів і чути голоси і сміх присутніх у залі. У фільмах, знятих у форматі TS, немає цього.

Крім того, існує поліпшена версія TS — SuperTS. Таке відео оцифровано на комп’ютері, що також дозволяє поліпшити якість відео. Фільми освітлюють, вирівнюють, прибирають сторонні шуми і т.д. Якість виходить цілком непогана, але багато в чому залежить від виробника.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.