Що таке ТП?

Для початку подивимося, що означає ТП в загальному сенсі. Найпоширенішим визначенням ТП в мережі є «Тупа Пизда». Вираз стало прозивним, у відношенні до представницям слабкої статі, яких природа обділила інтелектом. Часто такі індивідууми зустрічаються в соціальних мережах. Наприклад, що таке ТП в контакті:

 • На аватарі обов’язково буде її фото, на якому ТП відображена з «губками качечкою» (duckface), найімовірніше, напроти дзеркала.
 • Фото буде обрамлено в рамку, що вражає своїм несмак. Швидше за все не обійдеться без штампа ресурсу, за допомогою якого була зроблена ця рамка (на кшталт superava.ru або avabomba.ru).
 • Стіна буде завалена псевдофілософского статусами, що цитують улюблених тупими пезда Пауло Коельо і Бегбедера. Статуси повинні підкреслювати глибокий внутрішній світ і високоосвічені господині сторінки.
 • З самооцінкою у ТП проблем не буває, у всякому разі заниженою бути вона не може.
 • ТП має властивість постійно міркувати на тему того, «яким повинен бути справжній чоловік», чекаючи «принца на білому коні».
 • Крім усього іншого, тупу пизду можна визначити за манерою каверкают своє ім’я, користуватися гіпербанальнимі нікнеймом, начебто fallen_angel, любові до сигарет, кави, підвіконь і т.п., що робить їх спорідненими з ванількамі.

  Що таке ТП в середовищі геймерів

  Абревіатура ТП стала поширеною в світі геймерів. Сталася вона від слова «телепорт». Телепорт — це здатність переміщатися в просторі в будь-яку його точку миттєво, без проходження по проміжним точкам. ТП може означати як сам телепорт, так і відповідну дію — телепортацію. Так вираз в ігровому чаті «Все ТП в клан-хол» буде означати команду всім переміщуватися в клан-хол, а в питанні «Де ТП?», ТП значить телепорт — пристрій для телепортації, свого роду просторові врата.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.