Що таке sap

SAP (Systeme, Anwendungen und Produkte in der Datenverarbeitung ньому., Systems, Applications and Products in Data Processing англ., Системний аналіз та розробка програм рус.) — німецька компанія, яка займається виробництвом програмного забезпечення.

Компанія SAP була створена в 1976 році колишніми співробітниками IBM, з 1977 року штаб-квартира знаходиться в німецькому місті Вальдорф. З 2005 року офіційна назва компанії — «SAP AG».

Специфіка програмного забезпечення: що таке SAP

Корпорація SAP AG розробляє і поставляє програмне забезпечення для комплектації автоматизованих систем управління. Випущене нею програмне забезпечення використовується для повної автоматизації виробництва, торгівлі та бухгалтерського обліку, управління персоналом, складами і фінансами. Також фірма займається впровадженням своєї продукції у виробничий процес з власної методології ValueSAP. Відділення компанії відкриті в 50 країнах світу, а її програмне забезпечення продається в 130 державах. Кількість співробітників корпорації перевищує 50 000 осіб, серед її клієнтів — понад 183 тисяч покупців і 12 мільйонів користувачів. SAP AG співпрацює з компаніями будь-якого розміру, незалежно від того, в якій зі сфер бізнесу вони представлені.

Питання, що таке SAP, стосується лінійки випущених нею програм. Серед продуктів, що входять в її серію — SAP R / 3, SAP NetWeawer 2004 і SAP BusinessOne. Це три платформи під інтегровані автоматизовані системи для комплексного управління підприємством. Перша з них більш відома під найменуванням SAP, без додавання R / 3. Назва некоректне, оскільки даній програмі передували SAP R / 1 та SAP R / 2, що вийшли з ужитку. Ця система розрахована на підприємців середнього та великого бізнесу, вона широко застосовується ними у професійній діяльності. Більш сучасна SAP NetWeawer 2004 включає в себе ряд програм, спрямованих на автоматизацію роботи фірми. Іноді її помилково теж іменують SAP, незважаючи не те, що є кілька версій і різновидів цієї платформи. У свою чергу, SAP BusinessOne орієнтована виключно на малий бізнес, і використовується для ведення статистичного і бухгалтерського обліку, а також автоматизації співпраці з клієнтами.

Корпорація SAP AG представлена в країнах СНД. З урахуванням особливостей ведення бізнесу в країнах Східної Європи, її продукти були локалізовані і кілька модифіковані. Найчастіше пакети локалізації поставляються разом з готовим програмним забезпеченням і не вимагають додаткової інсталяції, але деякі доповнення випускаються в окремому порядку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.